bugün

nihat doğan yahşi cazibe deki hulusi bey in 'ben hayatta 3 şeyden hoşlanmam' repliğinden etkilenmiş olacakki, pazar günkü konseyde 'ben hayatta 3 kişiye acırım acun bey' diyerek acıdığı 3 kişiyi sıralamıştır.
nihat doğandan geliyor efendim :
adanın her yerinde animallar var. * *
ebru destan'ın ;
--spoiler--
internet olmadan da yaşanabiliyomuş
--spoiler--

dediği yarğışma programı. çüş
enteresan şekilde hataları olsa bile son derece düzgün, saygılı ve terbiyeli yarışan yarışmacılarının inci-sözlük seviyesinde yaşayan gürültücü bir kitle tarafından nefret objesi haline getirildiği,
dedikodu, iftira, fitne, fesat, küfür ve terbiyesizlik sınırlarını zorlayan yarışmacılarının ise tüm bunlara rağmen delidir ne yapsa yeridir denerek baş tacı edildiği bir program olmaktadır.
asenanın gitmesiyle biraz daha enteresanlaşmış olan yarışmadır. birincisi asena oldukça hırslıydı ayrıca kendini oradaki en özel kişi hissediyordu. her yarışmada tek rakibi nihat doğandı. her yarışmada nihat doğanın yarıştığı tek kişi o idi. artık nihat iç rahatlığıyla yenilebilir.
taner'inde tefik ve nihat' la birlikte takılması sonucu adeta bu grup tnt patlayıcısına dönüşmüştür.*
sadece konseylerinde merve oflaz'ı görebilmek için izlemeye başladığım ama Merve'nin olduğu programı digiturk'e verdiklerini ve izleyemeyeceğimi yeni öğrendiğim yarışma programı.
zannedersem ödül oyununda kazananı ailesiyle web-cam aracılığı ile görüştürecekler bugün.

ama tabi sevgili acun umuz: "aileleriniz şu çadırın içinde!" diyerek yarışmacıları duygusal olarak aşırı derecede uyarmayı başardı.

hayır öteki türlüsü mümkün değil abi. şimdi düşünüyorum: "sizi alacaz, okyanus aşırı bi yere götürecez. bi yarışma olacak. çocuğunuz kazanamazsa sizinle görüştürmeyecez. kazanırsa görüşebilecekseniz. yoksa gerisin geri dönecekseniz. ehehehe ne güzel oyun de mi?" şeklinde bir gazlamayla onca insan kalksın oralara gitsin. kızının-oğlunun sesini duysun, göremesin bilmem ne. mantıksız.

"aileniz çadırın içinde" derken net yoluyla görüntülü bi bağlantı kastedilmiş olmalı.

her ne olursa olsun o insanlara, en sevdikleri insanlar yanları başındaymış da dokunamayacaklarmış gibi hissettirmek, bilerek ad aktarması yapmak, "yauv aileleriniz derken görüntüleri işte siz de amma şeysiniz yani" demek. taçmin idir ebru sudur nihat ıdır hepsini salya sümük ağlatmak o çatışmayı yaşatmak. tamamen rezillik. duygusuzluk.

kızın memesini gösterin. iki adamı birbirine düşürün. aç bırakın, akabinde sadece beş dakika faydalanabileceği bir ziyafet sofrası koyun önlerine. öküz gibi yemelerini sağlayın. en son da aileleri sömürün. pavlov un köpeğine yaptığı muameleyi yapın onlara. bravo.

hadi onlar belki bir nebze hak etmiştir de, bir izleyici olarak ben, bir kızın annesine dokunabilmek için ağlayarak ellerini uzatmasını izlemeyi ve akabinde içimin cızlamasını hak etmedim kardeşim. hak etmedim yani.

rezalet.

edit: olm harbiden getirmişler aileleri lan. bi de önlerine koyuyolar. olucak iş değil.
bu yarışmayı hala gerçek sanıp ciddiye alanlar var, hani ciddi ciddi acı çektiklerini falan.
Ömer Üründül'ü de görmek istediğim yarışma bir sonraki seride mutlaka yer almalı.
akşamki bölümünü iple çektiğimiz yarışma.
asenayı göt ederek gönderen yarışma.
an itibariyle nihat doğan ın döktürdüğü yarışma. şöyle söyledi;

adada hizipçilik yapacak, fitne fesat yapacak zihniyeti yerle yeksan ettik dedi. haklı valla.
nihat'ın bitişi taner'in başlangıcıdır bu.
konuş nihat konuş, kendini bitiriyorsun!!
taner reisin mala bağladığı yarışma. önce kendi derya'yı spaya götürüyor, sonra derya beni götürdü ben de onu götüreceğim filan diyor, biri de uyarmıyor şunu. ne güzel nihat-tefik-taner 3R* elele finale gidecektiniz şimdi ne bu "ihtiras"?
tanerin kız yerine gız demesi, kendini tazmanya canavarı sanması, kurabiye canavarı gibi yemek yemesi, viking ruhu taşıdığını söylemesi beni koparıyor...
an itibariyle çin işkencesi halini almış yarışmadır.
hepsinin yakınlarıyla buluştukları anları yarışmadan bihaber birisine izletsen sanır ki bunlar arafta, hepsi ölmüş, gitmeden son kez aileleriyle görüştürüyorlar. şaka bi yana özlemişler baya normal tabi.
yazı-tura atarken bile aksiyon yapan program.
ödülün şimdiye kadar verilenlerden en anlamlısı olduğu yarışma . o kadar süre ayrı aileden eşten dosttan ayrı kalmak kötü tabi .

o değil de taner ' in ablası yerine meter mevsimler gelseydi orada neler olurdu tahmin bile edemiyorum . *
insanın içini bayan kıyan yarışma.ne kadar yapmacıksınz ya ayy kimi seçeceğimi bilmiyooorooom siz bnm dostumsonozz yazı tura atalmm anneeeeeeeeeeeee.
acaba ailemi bende bir ay görmesem yarışmacılar gibi salya sümük ağlarmıydım diye düşündüğüm, yok ağlamazdım sonucuna varıp ya onlar çok duygulu ya ben biraz duygusuzum düşüncelerine gark olduğum yarışma.
adada bulunan ebru ve özge'nin ( giden asena dahil )lezbiyen olduğunu düşündüğüm sitcom.
özge'den dolayı bi daha izlemeyeceğim amuaoym. çok güzel, kafam bozuluyo. *
bir akşam izlesem sinir hastası olup çıkacağıma dair söz verebileceğim program. o nihat insanı tv'den de olsa çekilmiyor işte. öyle böyle değil yahu, adam çok fena sinir bozucu. allah bu çocuğun yakınındakilere sabır ihsan eylesin.