enteresan bir insandır, bilim adamları bile anlam verememektedir.
çoluk çocuktur.
salak insandır. Bunu izleyeceğine gitsin sokakta futbol oynayan çocukları, ip atlayan kızları izlesin o bile daha faydalıdır bundan.
evde reyting ölçme cihazı varsa acunu biraz daha zengin etmenin derdine olan insandır.
saygı duyuyorum tabii ki isteyen istediği haltı yiyebilir fakat;

anlamıyorum arkadaşım bunu takip edenleri. hadi orta yaş ve üstü insanların izlemesini bi nebze anlıyorum. lan gençlere noluyo peki? bu kadar mı gg oldunuz? adamlar twitter'dan an be an olayları yazıyor. dakikada 10 tweet. bu programı zevkle takip eden gençlerin acilen psikolojik destek görmeleri gerekiyor.

yazık günah.

edit: ne sik yerseniz yeyin.
izlememelidir.
anadolu çomarıdır.
Acur'un köpeğidir. Neyse ben çok şeetmim bu ülkeye sizler de lazımsınız.
Diğer kanallardaki saçma sapan dizileri izlemek istemediği için ve interneti kotalı olduğu için survivor izlemeye mahkumdurlar.
gene basladi dedirten. lan amina koyayim size ne kimin ne izlediginden? rahat birakin bi insanlari da. acunun kopegiymis falan. lan olm bu kadar yarraktan bir ulkede elestirmeye kalktigin sey insanlarin izledigi basit bir yarismaysa, bence psikolojik destek almasi gerekenler ortada.
Zekidir ama uyuşturulduğunun farkında değildir.
2 3 güzel kız ve behzat ç de ki selim için izliyom ama o tanerin olduğu dönem falan takip ederdim ve zevkliydi şimdi o tat yok.
izliyorumdur. Serenay hayatımdır. Bubarada Nadya Yunan Hatunu belliliğidir.
(bkz: düşünce özgürlüğü deyip insanların izlediklerine bile karışmak)
Tipim olmayan insan.
başı boş sokak köpeği gibi insandır. bu kişiler oy verecekler. bir ülke düşünün ki, """kimin kaç köfte yediğinin tartışıldığı""" bir yarışma mı desem, spastike mi desem programını izleyen vatandaşları olsun. bu ülkeden hayır gelir mi?

her şeyden önemlisi, bir insan kendine bunu neden yapar? aklım almıyor. bir insan içi bomboş en ufak bir anlamı olmayan bir programı saatlerce nasıl izleyebiliyor. salak olmak ayrı bir şey bu programı izlemek apayrı bir şeydir. bakın çok ciddi bir durumdan bahsediyorum. dalga geçmiyorum.

adamlar saatlerce kimin kaç köfte yediğini tartışıyor. adamlar diyorum ama organizmalar. ve bunu ciddi ciddi ülkenin büyük çoğunluğu izliyor. ilk defa gördüm dün akşam ve inanamadım. bu muymuş dedim.

bunlarla aynı oksijeni nasıl soluruz?
zamanında gzüel bi bacımız dağdaki çobanla benim oyum birmi demiş ti,yanlış demiş doğrusu
"survior izleyenle benım oyum bir mi ?" olmalıydı
babamdır.

bende üst entrY deki arkadaş gibi düşünüyorum hep bu programı izleyenler turabi deneni savunanlar ne bileyim buna py verenler falan seçimde oy kullanacak diye.

sonra babama bakıyorum babam da bunu izliyor. ulan boş bir adam da değil amk. buradaki çoğu kişiyi siker bırakır geçtim ekşide sikilmedik adam bırakmaz siz hesap edin.

bu adam bu programı izliyor. bir iki defa oturdum acaba neden izliyor diye. adam ne yapsın amk. yaş olmuş 50 aşk dizileri mi izlesin. o saatte tv'de bok gibi şeyler var.

kabul edelim 24 saatte belgesel izlenmez ki bu adamın belgesel sevdası yüzünden tv'den soğuyan adamım.

neyse ben biraz daha inceleyeceğim bu insanı kafa yapısını anlamak için.

he bu arada bu programı izleyenleri akp'li falan yapıyorlar onu da belirteyim adam kendine bile muhalefet yapıyor o derece muhalefet amk. bir defasında kendi kendi ile tartışırken gördüm o kadar.
2 saat başından kalkmayıp izleyeceğine bir kitap okumaya başlasa kitabı yarı edecek conventional insandır, ha yaparsa über olacaktır.
benimdir. soruları alayım?
beyin yoksuludur.ruh siken ekranlara bağımlı kalmış basit bireylerdendir.tiksinti verdi, bıktırdı.
Recep ivedik 4 izleme ile esdegerdir...
5 kardeş izleyin şimdi dedirtir.
güllerin savaşı bitti şuan boşluktayım. kendime yeni bir dizi bulana kadar survivor'la idare edebilirim sanırım.
hoş sohbet edeceği bir kimse, okuyacağı bir kitap yoktur.