bugün

Son bölümünü az önce izlemeyi bitirdiğim yarışma programı.

Bu bölüm Hakan'ı sonuna kadar haklı buldum. Turabi'nin sakatlığın yalan olduğunu zaten düşünmüyordum, fragmandan sonra emin oldum ama Hakan'nın dile getirdiği "suyu görünce geri basan Turabi" lafı çok doğru. Su oyunu olmasa sonuna kadar oynayacak olan Turabi, yenilmemek için sakatlığın kullanarak oynamıyorum dedi. Turabi'nin sevinç gösterisi sırasında geçen şu konuşma ise tam ibretlik:

hakan: aman sakatsan dikkat et turabi. 
turabi: tavşanlık yapma hakan
hakan: bu tavşanlık değil de seninki maymunluk oluyor, sakatsan oturacaksın kaçmayacaksın böyle. 
turabi: *error*

Ayrıca Acun'nun bu konsey Bozok gittikten sonra ona giydirmesi ve Turabi uyarısı çok hoşuma gitti. Adama aklın başına yeni mi geldi derler ama bu durum her türlü Hakan'a oylama öncesi yarar o yüzden ağzına sağlık sevgili acun.

Bu hafta inşallah anil sepetlenir. Subhaneke dinimiz amin.

finale kim kalır bilmiyorum ama her türlü acun yeniyor zaten.
(bkz: Oha aq bide internetten izleyende var)
Hiçbir yarışmacıyı desteklemediğim yarışma. Ulan her hafta birinin yamuğu meydana çıkıyor, içlerinde 1 tane adam olmaz mı?
görsel

Begüm'ün sürekli uyuz uyuz sırıttığı yarışma.
Begum cox seksli bi bayan ama yemek yememis hic. Zapzayif evlenince ölur. Simdi olu deyil cunku bekar bence.
her türlü manipilasyona açık olan yarışma programı.
Kendi kendine rating sonuçlarına göre kuralların 3 hafta bir değişmesi hayli ilginç. Son olarak günün birincisi artık sms adayı çıkartmıyor, eleme salı günü yapılıyor.
sevdiğim arkadaşlarım ile arama mesafe koyan televizyon programı. kendilerine program boyunca ulaşamıyorum, bir de haftada 6 gün.. bildiğin arkadaşlık ilişkilerim zayıfladı acun yüzünden. belki daha da fazlası oldu.
genel seçim akşamı itibariyle yine en çok rating alan tv programı olmuştur. ondan sonra, "yazıklar olsun. sayenizde HDP barajı geçti" falan...

hayır ülke olarak gündemle sadece reklam aralarında ilgilenmemize rağmen politik konularda yer yer gaza gelip bu kadar atarlı giderli olmamız da bi tuhaf...
Yarışmacıların Oy kullanıp kullanmanmadıklarını merak ettiğim yarışma programı, izlemiyorum zaten.
anılın gitmesiyle benim için artık bişey ifade etmeyen yarışma. turabi sevenler izlesin
Hala izleyenlerin olduğuna inanmakta güçlük çekilen program.
merve aydın ın birinci olacağı yarışma . hayır , böyle olsun istemiyorum . ancak son haftalarda smslerde birinci olması falan acun sinyali veriyor .
ödül en yakınlarla görüşme. serenay ve merve abartılı sinir krizlerine girdiler, görende öldüler zanneder. hem tatil yapıyorlar, üzerine para alıyorlar, bu abartı özlem gösterileri inanılmaz yapmacık ve sinir bozucu. sanki zorla tutuyorlar anasını satıyım.
Amk o nasıl bir sahne öyle.

Acun mülteci gibi toyota pick-up'ta getirmiş aileleri. Bir an "oyunu kazanamazsanız anneniz ölür" diyecek sandım.
Turabi'nin tersine evrildiği yarışma programı...
the walking dead tema müziğini kullanmaya başlamışlar.
Begüm'ün dişindeki maydonoz kalıntısı gözümden kaçmadı.
yanlış görmediysem toplamda 9 yarışmacı kaldı. bunlar hilmicem, turabi, begüm, hasan ve hakan, serenay, merve, doğukan şeklinde.

sıradaki elenecek isim sanırım içlerinde en az popülarite yaratan merve aydın olacaktır.

zöge: hayırdır?
ünlülerden serenay gönüllülerden begüm elenecektir. Kesin bilgi yayalım.
Bugün oynanacak ödül oyununu ünlülerin kazanacağı yarışma programıdır.
Herkesin niye izlediğini anlamadığım yarışma programıdır. Bir kere bile açıp izlemedim.
Neden izlendiğini bir türlü anlayamadığım ama her hangi bir yerde açık gördüğümde istemsizce daldığım hipnotik etkisi olan yarışma programı.
saçma türk dizileri izleyeceğinize böyle programlar izleyin.
Sırf şu uyuz, şımarık Begüm sevinmesin diye gönüllüler kazanmasın yahu!
serenay elenerek med cezir setine dönecektir.