bugün

acur'un programı zaten yıllar içerisinde daha mutaassıp hale getirdiğini bilmeyenlerin izlediği program. nadya'nın zamanında bikinisiyle yaptırdığı masajı izledi bu halk keza artık oyunlarda bikiniyle yarışan eden bile yok.
Atari gibi program. Her bolum ne olacagi belli olmuyor. Surprizli.

Bir bakiyosun tapinakta var misin yok musun oynuyolar
tam anlamıyla insan belgeselidir.
Hilmi cem'in sürekli turabi'yi "ağzından ne çıksa sonuna kadar giden biri" diye övdüğü ve bu yüzden arkasında durduğunu söylediği yarışma. Adamın yanlışlarını da bu yüzden göremiyor. Nato mermer nato kafa olmuş. Her dürüst insan düzgün olacak diye bir kural mı var amk?
bundan sonra yarışmacaların ne kadar koşup ne kadar kalori harcadığını gösteren bileklik hediyesi herkesi sevindirirken bir kişiyi dehşete düşürdü. o kumsal benim bu baraka senin yatan anılı tabi ki ahaha. morali bozuktur şimdi.
serenay in dansinı kestiler ya izlemiyorum.
acun acayip bu milleti kekliyor, acaba ne zaman uyanacaklar? bittikten sonra 1 hafta da unutulan program.
Acun denilen adamın, yarışmacı denilen kişilere kaÇ para verdiğini merak ettiğim yarışma gibim birşeydir!
Bernanin birinci olmasi gerekirdi bence. Şişirin siz hilmiyi amk.
kısa bir bakayım dedim izleyemedim utancımdan. ne partiymiş arkadaş, cıbıl kaynıyor anasını satayım.

bir yarışma programı.
Acun iyi tirsmis rtukten yalniz. Serenayin dansi bloklandi. Hadisenin konseri sirasinda nadia sahneye cikti. Memeler falan ortadaydi tabi. E bir de hatun rahat, gayet hos dans etmeye baslayinca bir de baktim hooop o sahne de kesilmis. Fena korkmus acun fena.
nadya ya alp kırşanın haksız yere 8 verdiğini düşündüğüm yarışma. Tek dans olarak bakarsak alp'in 8 verdiği yarışmacılarla bir değildi nadyanın dansı. Birde dans eğitmeni olduğu için puan kırdıklarını söylediler fakat hilmicem de dansçıydı kimse kırmadı. Yine en adaletli acun çıktı ya la. ikisinde 10 verdi. Tabi herkes 10 verince hilmiceme 9 vermek zorunda kaldı orası ayrı.
An itibari ile led zeppelin-kashmir parcasinim calinmakta olan program.
turabi ve sahrayı görünce televizyonu yumruklayasım geldiğinden izlemiyorum.
Acun un kendine aşiret kurmaya devam ettiği program.
Acunun şeffaflığını her geçen gün yitirdiğinin kanıtı olan yarışma.
hilminin dans yarışmasında birinci geldiği yarışma.

afedersiniz ama bok gibiydi.
Serenay tahtaya vurmaya basladigi an mervenin bakisi efsaneydi.
tanim: yarisma.
An itibariyle kafa şişiren program.sıcak anlar yaşanmakta şuan.
Anıl ın durumu netleşince tekrar izlemeye başladığım program ancak artık ciddi ciddi hiç izlememeyi düşünmeye başladım, nedeni ise,
Öncelikle acun beyin bu yarışmanın bu derece popüler olmasında ve her dönem önemli isimleri ekranlarda görmemizi sağlaması nedeniyle teşekkürü kesinlikle hak ettiğini belirteyim ancak, bence yaptığı çok büyük bir hata var oda yarışmaları her sene biraz daha yapaylaştırması. Örnek olarak survivor kızlar erkeklerde merve oflaz ın doğum gününde adada yalnız bırakan erkekleri tek tek elenmesine neden olacak oyunları seçmesi, veya kendi programlarında daha önceden yer alan isimlerin sürekli kazanması, 9-9 lar, sms gibi survivor tarihi adına utanç olan uygulamalar vs vs.
umuyorum acun bey daha fazla izlenme adına bu yapay tat da ısrarcı olmayı bırakır ve survivor ruhuna uygun adımlar atmaya başlar.

benim beklentim,
oyun programının dönemlik olarak açıklanması. (Yıllık)
Sms in kaldırılması ve adadan gidecek kişiye kalmak adına düello tarzı bir şans sunulması.
Oyunculara takım değiştirme şansı verilmesi. (Belli sayıda ve belli kurallar çerçevesinde)
ceza oyunu (bu oyunu kaybeden takım diğer ödül oyunlarını kazansa bile ödülü diğer takımla bölüşecek)
Hakan ın ingilizcesi yarmıştır.

(bkz: He make iğne)
Yemin ederim küfür etmemek için kendimi zor tutuyorum. Berna kadar gerizekalı ve terbiyesiz yarışmacı görmedim. Kendi yüzünden ünlüler kaç oyun kaybetti saymıyor herhalde. Tabii anıl'ın sms oylamasında birinci olmasıyla be merve oflaz'ı elemesiyle kendine bir özgüven geldi. şimdi kendi hata yapmıyor gibi davranıyor millete sallıyor ama olurda ünlüler bu hafta dokunulmazlığı kaybederse gidecek isim berna aha şuraya yazıyorum, anıl'da bir daha sms oylamasında lider gelemez bakın görün.

Pascal'a da iki çift sözüm var:
http://www.uludagsozluk.com/e/27524876
Ya bu pascal, berna falan ne salak tipler boyle. Herkes istedigi gibi uzulur, istedigi gibi sevinir. isterse kriz gecirir, isterse harakiri yapar. Size ne gerizekalilar! Siz sacma sapan hareketler yapinca sov olmuyor, Serenay yapinca sov. Dokunulmazlik kaybedilirse bir gunah kecisi bulalim dediler herhalde. Ondan bu gerzek hareketler.
son bölümde serenay'ın halleri neydi öyle dedirten yarışma.
annesi hastaymış ta falan filan. klasik kız tripleri.
1 gün önce kucak dansı yaparken annen hasta değildi şimdi mi hasta oldu. madem annen hasta ne işin var o yarışmada gerizekalı git annenin başında otur.

tanım: serenay'ın şov yaptığı yarışma.
sonunda yine acun ilicali nin birinci olacagi yarisma.
bu kadar kotu isleri izletebiliyor saygi duyuyorum.