bugün

(bkz: mal)
ya ben televizyondan haber olarak izleyemedim kalbim dayanmadi. bi millet nasıl bu kadar tepkisiz, ayrimci, çaresiz, aptal olabilir ya? laz kürt türk diye ayrildigimiz her an bölündügumuz andir. kusura bakmayinda bu kadar körlük atatürkü hiçe saymiş nesil. beyinleri nasil yıkanmişsa cumhuriyeti bile unutmuşlar. ülkeye gelen truistler bu insanlardan daha samimi.
Türk ya da kürt olmakla alakası olmayan durumdur.azcik vicdani olan her "insan" in kalbini sizlatir zaten.
(bkz: insan) (bkz: vicdan)
üşüyoruz fakat bu sefer ki "klima soğuğu".
sosyalist demek; biriktiği bok çukuru ayarındaki mahallelere yabancı sokmamakla övünen, kendilerinin yaptığı politik şiddeti destekleyen, bunu filmlerinde ve müziklerinde belli eden, medeniyet düzeyi gelişmemiş, insanları yığın olarak gören ve bu 'yığınların' önemli bir kesmini fırsatı ele geçirdiği taktirde sudan ucuz bahanelerle tarihi utandıracak şekilde yok eden ve hala da bununla övünen canlı demektir. şimdi bu normal sosyalist için geçerli.

bi de ölen sosyalist tam da canlı bombaları övdüğü esnada canlı bomba kurbanı oluyorsa ben üzülmek için değil tam aksine gayet mutlu bir gün geçirmek için sebep görüyorum.

aslında hümanistim . ama dediğim gibi benim 'human' kategorimde sosyaliste yer yok.
Bir fitne anında asker polis sivil kardeşime karşı tereddütsüz silaha davranacaklarından emin olduğum şerefsizler için niye üzülücem keriz miyiz lan o kadar?
Sen canlı bombaları yüceltirken canlı bi bomba da gelip seni atmosfere yüceltmiş. Ha sen deseydin gücümüzü ypg den alıyoruz diyen milletvekilini de halkın içine tehdit ve nifak soktuğu için kınıyoruz tüm fitnecilerin sosyalist olarak işiddir pkk dır karşısındayız desen en çok ben üzülürdüm.
Cumhurbaşkanı ağzı yapıyor herkes. Kimse de demiyor "noluyor amk" diye. Su testisi su yolunda kırılır birader. Kem küm ağlamanın kimseye faydası yok. Timsah gözyaşlarınızı kendinize saklayın. Daha aylar önce değil miydi sosyalist geçinen gençler savcımızı öldürdü. Sikiyim alayınızın ideolojosini.
Önce gerçekleri anlamalıyız arkadaşlar. Bu terör olaylarının nedenine inmek istedim. Öncelikle yaşadığımız bölgeden (ülkemiz) terör örgütlerine yaptığımız yardımlardan başlayayım. Hepimiz metrobüslere binerken, köprü altlarından geçerken görüyoruzdur kenarda ucuza sigara satanları. Bu sigaralar hakkında 2 ay evvel okuduğum haberde, terör örgütlerinin Suriye tarafından bu sigaraları bölgemize (ülkemize) soktuğu yönünde. Yani aldığınız kaçak ucuz sigaralar terör örgütlerine bir nevi destek sağlıyor. Bu şekilde giren ve satılan yarı fiyatlı telefonlar da var. Eski telefonların IMEI numaralarını basıyorlar içlerine ve satıyorlar vergisiz. Ucuz ve kaçak telefon almak büyük destek sağlıyor bu örgütlere. Tabi bazı dış güçler de birçok destek sağlıyor (silah, para vs.) Ayrıca içten de rüşvet yiyerek bu örgütlere destek olanlarımız çoktur. Şimdi hiç ağlayıp zırlamayın, suç hepimizindir, sosyalistlere, AKP'lilere, milliyetçilere, ateistlere mal edilemez, zaten insanın içinde sevgi ve iyilik varsa ve en önemlisi bunların yanında düşünüp sorgulayabiliyorsa terör örgütlerine destek olmayacaktır.