bugün

ülkeye akın eden suriyeli' lerin tahmini 20-30-40 yıl sonra bu topraklar bizim hakkımız. demokratik özerk bölge istiyoruz. demesiyle oluşabilecek durumdur.
Yakındır.
Malum üreme hızı.
kontrolsüz bir şekilde ilk suriyelinin yurda girmesi ile başlamıştır. Ülkemin suriye sınırına yakın yerlerde yaşamayanlar farkedemedi sanırım ama antep ve civar illerde sorun büyük. insanlar huzurunu kaybetti.
azınlık haklarını vermek yerine bu hak taleplerini sorun ilan edip sivillerin üzerine bomba yağdırmaya kadar gidecek şerefsizliklere imza atan zihniyetin ürünü.
azınlık hakkı diye ülkeden toprak koparmaya çalışan şeref özürlülerin sorun olarak görmeyeceği, aksine ülkede ki karışıklık için sevineceği durumdur.
Bundan çok değil 60 70 yıl sonra gündeme gelecek sorun.
suan olan sorun. gelecekte bu sorun daha da buyuyecektir. kurt sorunu yetmiyormus gibi arap sorunu baslayacaktir. ayrica bunlar tavsan gibi cogaliyor. turkler ister istemez azinlik haline geliyor. sonumuz hayrola.
Maalesef çözülemiyecek bir sorundur. Artık gitmezler de.
bir an önce önlem alınması gereken sorun.
hastanelerde suriyeliler kaynıyor.
çatır çatır doğum yapıyorlar.
ülkenin vatandaşı hizmet alamıyor. eğer suriyeli doktorlar avrupaya paslanmadıysa acilen hastanelerde suriyeli doktor uygulaması başlatılmalı ve suriyeliler bu doktorlara yönlendirilmeli.
bu allahın belaları yüzünden ne iş bulabiliyoruz nede kiralık ev ülkeyi darmaduman ettiler.
Olup bitenleri kaçırma

İlk öğrenen uludağ sözlük kullanıcıları olacak.