bugün

insanda nefret ve hayalkırıklığı uyandıran bir durumdur. özellikle ünlü olanlar arasında çok görülür.

(bkz: karizmatik adamlar straight olsun kampanyası)
(bkz: elijah wood)
heteroseksüel bir erkek olarak çürüttüğüm önerme. *
aslında sevindiren durumdur. popülasyonda her yakışıklı erkeğe düşen birden fazla güzel kızın bir anda boşa çıkmasını sağlayabilir.

(bkz: umut fakirin ekmeğidir)
aslında gay olduğu öğrenildikten sonra yakışıklı olurlar.
ulaşılamayın verdiği cazibe...
normal adamların güzel sevgili bulma olasığını arttıran durum.
(bkz: taş fırın erkeği)
(bkz: türk ün türk ten başka dostu yoktur) *
ben ve diğer süper yakışıklı, ultra karizmatik erkeklerle gerek fesatlıktan, gerekse kıskançlıktan atılmış b.ktur afedersiniz.

temizliğe ve gizliliğe önem veren tüm bayan arkadaşlar özel mesaj atabilirler...

not: kısa süreli ilişki modelini benimsemiş bayan arkadaşlar tercih sebebidir.

m28istplayboy
kastedilen bebek okan tipli erkeklerse idda sahibinin kulağına tokat veya burnuna diz atılmasına sebebiyet verecek iddadır.
kızları hayal kırıklığına uğratan durum.
yanlış bir ibaredir.

(bkz: kendimden biliyorum)
sanırım bir kızın başına gelebilecek en kötü şeylerden bir tanesidir. başıma geldi biliyorum. daha küçüktüm, o kadar yakışıklıydı ki hayran kalmıştım. herkese sürekli onu anlatıyordum. zaman geçince acı gerçeği anladım, bozuldum, kendime hayran olucak yeni birisini bulma arayışına girdim.
rock hudson ... üstüne konusmaya gerek bile yok doğru

yargı. hem kl hem fodul olmuyor zaten.
yanlış yapmışlardır..batsın bu dünyadır..
eğer bu yakışıklılar kaslıysa gay olmaları muhtemeldir. zira vücut geliştirmek için uğraşan erkeklerin çoğu vücut geliştirirken östrojen hormonu almaktadır. östrojen hormonun ağır bastığı bir organizmada ise, birey dişi özellik gösterir.
(bkz: ville valo)
(bkz: brian molko)
brian molko gay değil biseksüel gerçi ama olsun hüzün verici
kendilerini çok fazla begendikleri için kendilerini hiçbir kızın hak etmediğine inanırlar yine kendileri gibi olanlarla izdivaç yaşarlar. bilimseldir. gerçektir.
(bkz: Wentworth Miller)
(bkz: Jesse Metcalfe)

acı ama gerçek.
(bkz: keanu reeves) konuyla ilgili girmiş olduğum entry ye dikkat ediniz; kiminle nerede yaşadığına kadar detay vermişiz efendim. ayrıca hayden christensen için de sağda solda konuşuyorlar ama bilmem ne derece doğru.