1. 1.
  kizilaya otobusle 25 dk civarin da gidilebilmektedir.otobus muavinler her subayevleri girisinde kalender var mi diye sormakta ve kalender yolcusunu cileden cikartmaktadir. zamaninda camisine ucak carpmistir.
  1 ... botanik
 2. 2.
  balikesirdeki bahcelievler mahallesinin eski ismidir.
  1 ... maxisky
 3. 3.
  bir kenarı botanik parkı, bir tarafı aqua park, bir tarafıda ünlü altınpark ile çevrili olan türkiye'nin en yaşanılası mahallelerinden birisidir. kızları afet derecesinde güzeldir. insanları seçkin mütevazidir. sokaklar temizdir. kavga eden görmek neredeyse imkansızdır. fakat gel gör ki, kiralar boyutu aşmıştır.
  1 ... terellelli
 4. 4.
  sessiz sakin bir muhit olmakla beraber ankaranın en yaşanılası yeridir ifadesi yanlıştır. araba galerileri yoğundur bu semtte. kızları da genelde kilo bakımından topludur.
  2 -1 ... yesilcadi
 5. 5.
  A takımı terörünün en az yaşanıldığı mahalledir.
  ... terellelli
 6. 6.
  recep tayyip erdoğan' ın ikamet ettiği, keçiören' e bağlı bir semt.
  ... abraham sweetvoice
 7. 7.
  parklarında kız arkadaşımla yan yana oturabildiğim güzel semt. seviyorum ulen. kanımca başbakanın en büyük faydası bu mahallede oturmasıdır. hemen bitişiğindeki aydınlıkevlere bakınca daha iyi anlarsınız bunu. güvenlidir. kızılay'dan 427 numaralı halk otobüsleri ve ulus'tan 427-464-465 numaralı belediye otobüsleriyle ulaşım sağlanır.
  ... killanici
 8. 8.
  kiraları yüksek olan semttir. ziraat ve veterinerlik fakültelerine yakın sayılır. ankara gıda müh. bölümü'ne çok yakındır.
  1 ... vycell
 9. 9.
  otobüsünün bolluğu kıskanılan semttir.
  ... poset
 10. 10.
  eve değil semte para verilen muhit.
  (bkz: ev alma komşu al).
  ... selfen