bugün

bizzat gerçekleri yazan, trolleri şaşkına uğratan güzel ve değerli yazar.
(bkz: yobazsavar)

(bkz: vatansever)

Dik duruşlu , eyvallahı yok....

Saygılar...
saçları çok güzel.
sozlukte agzini yaya yaya vucudum ile degil de fikirlerim ile gundeme gelmek istiyorum diye cigiran kezbanlarin ornek almasi gereken kisi.

fikirle nasil gundeme geliniyormus gorsunler. oyle lafla olmuyor o is. icraata dokmek lazim.
saldıran arkadaşı oğlancılara versek sikmez..
konuşsun ama kendi kendine kınuşsun tabii..
"kafası" birilerine fena halde sıkıntı veren güzide yazardır. ne oldu tartışacak düzeyiniz yok kafasına mı takıldınız şimdi..

gerçekten örnek alınacak bir yazar. sinirlenmiyor.. ki o kadar bidon kafalı varken. hiç bozmadan yazıyor sürekli yazıyor tabii buda beyninde kıvrım olmayan bazı arkadaşları hem çok zorluyor hemde kızdırıyor. kafayı a.k p ile bozmadı yada oranın başındaki şahıs ile. ülkenin her yerinden o şahıs fışkırıyor artık endişe etmeye başlıyoruz umumi yerlerde de karşımıza çıkacak diye. hangi kanalı açarsan aç o var. börekçi açılışları dahil müzik kanalları dahil spor gazeteleri dahil girmediği yer yok konuşmadığı yer yok..

durum böyle iken ne konuşmasını bekliyorsunuz ki bu yazarın. sadece ona indirgemeyelim bizlerin ne konuşmasını ne yazmamızı bekliyorsunuz ülkenin üzerinde bir karabasan var her şey tersine doğru gidiyor sayenizde bir de üstüne strawberry gibi bizim gibi yazarlar yazmasın istiyorsunuz.. nasıl olacak peki bu işler ? bu egonun kaynağı ne siz bu yazardan daha fazla neyi biliyorsunuz hitabet gücünüz ondan daha mı fazla ? öyle ise siz yazın sizi okuyalım gelip buraya "nöyön köfösönö yöşöyör"den daha mantıklı şeyler yazın görelim haydi.

aklı olmadan fikri olan adamların tamamına hastayım ya kendisi üretemiyor ama üreteni eleştirmektende geri kalmıyor..
şu sözlükte seri artıladığım tek yazardır. onun kafasına ulaşmaya boşuna çalışmayın zira ulaşamazsınız o donanım ve kültür yok sizde.
Yazılarını keyifle okuyorum. Hep yaznası dileğiyle, teşekkürler.
beni beğeniyor.
Kilise sarapcisi sayesinde müslüman olmuş diyollar.
Yazık olmuş kızcağıza. Hele türban takıyormuş. Yazık garibime.
chp kadın kollarına katılmış. saçını da ona göre yaptırmış dolayısıyla hayırlı olsun.
https://pbs.twimg.com/media/BjJgCouCQAAePtJ.jpg
Oldukça gülünç bir yazar tanesi.
Okuyup okuyup gülüyoruz, bir de ciddiyetle yazıyorsa vah ki ne vah.
(bkz: profil resmi ile ilgili entrysini görüp, profiline girince sırt resmi ile karşılaşan ve hayal kırıklığı yaşanan 5. nesil yazarlar)

2 parmağının arasından dil çıkaran resmini koymalıydın aslında. lookini örnek almalısın.
Özgürlüklerin kısıtlanmaya çalışılmasından haz etmeyen yazar.

Tipine güvenirsin ve fotoğraf koymazsın. tercih meselesi. burada önemli olan koyup koymamak değil koyanların özgürlüğüne kısıtlama getirmeye çalışan kezbanlar.
Profil fotosundan goruldugu uzere sözlük yazarlarina g*tunu pardon sirtini dönmüş, özgürlükleri kisitlanan bağyan.
Guzel bi sac rengi yazari tanimam.
Chicago women bunun feyki heralde. Değilse kardeşi oda olmadı kuzen falan.
güzel yazıları var çoğuna katılıyorum .
an itibariyle takip ettigim tek yazar.
Denk geldikçe okuduğum yazar. ılımlı feminist bir havası var. Düşünebilen ve ifade edebilen birisi. Sözlük hayatında başarılar dileriz.
tescilli bir cold stone karışımıdır gerçi tam adı our strawberry blonde.

çilekli dondurma çekilir içine turta parçacıkları (rondodan geçmiş yulaflı bisküvi irili ufaklı), taze çilek, krem şanti ve karamel sos konularak kır kır katla yöntemiyle toplanarak takdim edilir.

(bkz: cold stone)
Sözlüğün en bilge, kültürlü yazarlarından biridir. Bilime olan ilgisi ile hayranlığımı kazanmıştır.
hazır başlık akışına düşmüşken yazmamak olmaz.

saygılı, bilgili, ilgili yazardır. vatanseverdir.
şu an izne ayrılmış olduğunu gördüğüm ve yazılarını ilgiyle takip bir yazar. umarım en kısa zamanda tekrar yazmaya başlar. böylece güzel paylaşımlarını tekrar okumaya başlarız.
Hakkedene, hakkını veren yazar. Daim olsun.