bugün

siradansiradam ın yeni hesabı. atarlı giderli küfürlü girilerine devam ediyor ergen.

gerçekten çok yazık..

görsel
bana ergen diyen senin yaşın kaç başın kaç bakiiim...
galatasaray hakkındaki bazı kırıcı çıkışlarından ötürü donuza eklediğim yazar. mutlu ama uzak olsun.
sözlüğün % 98 i kemalistlerin elinde olduğunu bilmeyen zevat. benim 7 yılım bitecek buradayım 7 / 24 islama müslümanlara hakaretler ediliyor benim kimseye bu şekilde küfür ettiğimi hiç gördün mü yok göremezsin 23 yaşında genç adamsın sayısız hesapların gitti geri geldin falan filan ama hala aynısın insan bir arpa boyu yol alamaz mı? şu ettiğin küfürü ekşi sözlükte etseydin en az 5 ay çaylak veya silk yerdin. gerçekten çok yazık.

görsel
10 dakika erkek ol diyorum saate bakıyor kaç dakikam kalmış diye tövbe yarabbi ya. Nelerle uğraşıyoruz.
uzun süre önce galatasaray hakkındaki gereksiz ve kırıcı yorumlarından dolayı donuz listeme dahil ettiğim yazardı. hala bu yanlış şeylere devam ediyor mu bilmesem de yapmamasını umuyor ve rica ediyorum. gerek yok böyle şeylere.
bu görseli bana atmış bende kendisine attım. görsel sözlüğün % 98 kemalistlerin elinde olduğunu bilmeyen zevat. 7 yıl bitecek 7 / 24 islama müslümanlara hakaretler ediliyor benim kimseye bu şekilde küfür ettiğimi hiç gördün mü yok göremezsin 23 yaşında genç adamsın sayısız hesapların gitti geri geldin falan filan ama hala aynısın insan bir arpa boyu yol alamaz mı?
sen benim nakliyeci olduğumu nasıl unuttun yoluk.

görsel
pek sevmesem ve entrylerini görmemekten mutlu olsam da sözlükte iyi vakit geçirmesini istediğim yazar. mutlu ama uzak olsun yeter ki.
bu yıl ya 25 yada 26 sına giren yoluk zevatlardan biri. çalışıp eli para tutması gereken yerde uluda ona buna hakaret etmekle zaman geçirir sonra boz oçoz haberün var müü der.

görsel