bugün

(bkz: damperli kamyon) *
(#12281504) bu müthiş entryinin sahibi olan yazar.
nickini pstewie olarak değiştirmesini öneriyorum. güzel olabilir. canım ekürim, bitanecik k4nk4m. bir ara bana gidişin gidiş değil diyordu da cevabını verdim. neyse artık...
(bkz: bro)
(bkz: family guy)
family guydaki velet.
+ pişt lan bak bakayım sen buraya
- ???
+ dolanma lan ayak altında yürü git.
iki haftada bir riddim'da çılgınlar gibi eğlenmeden yapamadığımız, çapkınlık ünümüzün bursa'dan, istanbul, ankara, romanya'ya kadar gittiği, hep aynı şeyleri konuşsak da hiç sıkılmadığımız bro'm. esra ceyda kardeşler'in evine bile gittik beraber daha ne olsun. brad pitt'ten az daha yakışıklı, gözünün rengini herhangi bir tıp adamının henüz açıklayamadığı ve anlamlandıramadığı daimi ekürim.
brother from same mother'ı gördükten sonra*, brother from another mother olsa da en az öz olan kadar kardeşim. en azından öz kardeşim gibi 1500 tl ile 1500 tane 1 liralık çakmak almıyor.
nisanda gidiyoruz hazırlan. nereye gideceğimizi bir saat önceden mesaj atıcam. eşyalarını hazırlarsın çıkarız. aslında hadi kalk gidiyoruz, gittiğimiz yerden eşya alırım sana demek isterdim çok param olsa ama biliyorsun şirketi henüz devralmadım. ona da bi iki üç sene var.
yeşil gözlü, 3000tl maaşlı, bilgili, kültürlü, klozet bozulsa tamir edebilen, favori gofreti hoşbeş olan karizmatik bir erkektir. nerdeyse ben asılıyorum gibi sanki sana?
(#14802587) stewie'den kapmış dediğim yazar * pek de dördüncü nesilmiş. kaldı mı ki ya bunlardan? neredesiniz ey insanlar *
Bugün, Türk Milletinin özgürlük ve vatanı için gerektiğinde neleri feda edebileceğini bir kez daha kanıtladığı bir dönemi simgeleyen 18 Mart Çanakkale Şehitlerini Anma Günüdür. Cumhuriyetimizin kurucusu Mustafa Kemal Atatürk'ün, “Çanakkale Zaferi, Türk askerinin ruh kudretini gösteren şayanı hayret ve tebrik bir misaldir. Emin olmalısınız ki, Çanakkale muharebelerini kazandıran bu yüksek ruhtur” sözlerinde ifadesini bulan bu zafer, aynı zamanda Mehmetçiğin vatan ve millet sevgisinin de ölümsüzlük anıtıdır. Milletimizin gönlünde daimi yerini alan şehitlerimiz, ülkemizin bağımsızlığının ve bölünmez bütünlüğünün korunması, huzur ve güven içinde yaşamamız, milli çıkarlarımızın savunulması ve vatanımıza hizmet etmek için canlarını feda etmişlerdir. Üzerinde bağımsız olarak yaşadığımız bu vatanı, bağımsızlığımızın, özgürlüğümüzün, vatan sevgimizin, birlik ve bütünlüğümüzün simgeleri olarak, gönlümüzde yaşayan aziz şehitlerimize borçluyuz. Onların, vatan ve millet için yaptığı fedakârlığın değeri, hiçbir şeyle ölçülemeyecek kadar yüce ve büyüktür.

Türk vatanının ve milletinin ebedî varlığı ile devletimizin bölünmez bütünlüğü uğruna gözlerini kırpmadan canlarını feda eden aziz şehitlerimizi, 18 Mart Şehitler Günü münasebetiyle şükran ve rahmetle anıyoruz.
ve bu yazara sevgilerimi gönderiyorum.
geniş omuzlu, renkli gözlü, görükle'nin hızlı çocuğu, alemlerin aranan adamı yazar. durup dururken yaptığı zeka ürünü esprileriyle ortamda dikkatleri üzerine çekmekte üzerine yoktur. panpam bir de.
bugün 15 dakika boyunca üç kız tarafından kesilmemiz, elle gösterilmemiz, bize laf atılması olayında bana: 'uff ya hadi gidelim buradan' diyerek, bu olaylara artık doymuşluğunu göstermiştir. adam alışmış artık bunlara. namusumuzu koruyarak o üç kızdan kaçtık.*
malum işlerim yüzünden ve bu işlerimin yoğunluğu yüzünden son zamanlarda pek vakit ayıramadığım sözlüktaşım. ahaha sözlüktaş ne lan?
yeşil çay içe içe kendisi de karın kaslarını benim gibi belirginleştirmiştir. dün bilecik'ten bi kızla konuşuyordum. yhaa stewie'nin gözleri ne kadar güzel, maşallah dedi bana.* kıskandım ve lens onlar dedim.
akılda kalan birkaç ilginç diyaloğumuz. databaseten seçtiklerim.

inna konserinde:
+ inna bana mı baktı?
- yoo öndeki kızlara baktı.
+ oyy ben niye öyle bi garip oldum...

foto çekindik:
+ ne biçim çıkmışım lan bacaklarıma bak. aynı şeye benzemişim.
- neye?
+ hokayi yamaşiko bombambo.
- ??
- yonca evcimik klibinde vardı ya tahta bacaklı uzun adam.

- off sigara da bitmiş. (pakette 2 dal kalmıştır)
+ (buruşturur atar)
- la olm naaptın 2 tane vardı içinde.
+ e bitti demedin mi?
- ben az kaldı diye öyle dedim.
+ ben senin lafını sorgulamam bitti diyince bakmadım. sen ne dediysen benim için odur.
- tamam hadi aldın gönlümü bu lafla.

+ bak bro bu kız hukukokuyo.
- kuku mu kokuyo?
+ hukuk okuyo hukuk.

(istanbulda bir ortamda)
- bro bişeyler içelim.
+ içelim evet evet. bende 10 lira var ama.
- olm istanbula 10 lira ile mi geldin?
+ kalacağım yer belli, dönüş biletimi de aldım.
- ...
+ bira alsana bana?

yine saçma bir tartışma:
- peki adamlar diyo ki ya 2 trilyona satarsınız ya da sıkıntı çıkarırız.
+ sıkıntı derken?
- sıkıntı diyo adam.
+ la sikerim sıkıntını. sıkıntı ne amk? adam gibi niye küfretmiyo bunlar?

hızlı ve öfkeli 5 izlenilmiştir.
+ oğlum nasıl uyudun filmde yaa? gelmiş geçmiş en iyi ikinci filmi izlerken uyudun yaa.
- birinci neymiş?
+ tokyo drift.

+ peki çok zor durumdasın. travesti var çok güzel. ama çok güzel. sevişir misin?
- küçük pipili ise sevişirim.

birisinin diğerinin buluştuğu kıza yorumu:
+ kızın hiç göğsü yok. göğüsleri olsa gelir miydi...

yine bir gün.
+ en son ne zaman seviştin sen?
- valla çok oldu. eylül falandı işte. senin?
+ benim de epey oldu. dur bakiyim. (düşünür) nerden baksan iki hafta olacak...

- sen hiç prezervatif kullandın mı?
+ ben prezervatifle sevişmem. bana ters. ama kullandım.
- ee nasıl oluyor?
+ kullandım işte.
- ahahahahaha.

yine ilişkilerden bahsedilen bir gün:
+ ne kadar oldu siz ayrılalı?
- 1 yılı geçti işte.
+ baya da olmuş. olmuş yani epey. üzülme de şimdi o kızı başkaları götürüyordur bro?
- hımmm evet. götürüyolardır. götürmüşlerdir. götürücekler! sigara ver.

+ ha bu bu evet, ya da, evet, neyse, ikisinden biri.
(bkz: brad pitt)
güncel Önemli Başlıklar