bugün

(bkz: stewie griffin)
dördüncü nesil bir yazar.. hoşgelmiş.

not: bu başlığı stewie griffin başlığına yönlendirene allah akıl fikir versin..
sınıf arkadaşı, kolpa herif. verdiği tepkiler ağız alışkanlığı yapan sarı arkadaşımız. okulu 7 sene de bitirmesi başarı sayılabilir.*
bir şeyler oluyor etrafında bunun. bu da anlamıyor mal gibi bakıyor...
(#3923234) aynı şeyleri düşündüğümüz bu başlıkta aynı entry i önce davranıp girdim. genel fikrin aynı olması güzel bi enstantene oldum. hızla kanın ısındığı bir yazardır efem.
kendisini sözlükteki andavallara karşı uyarmayı kendime görev edindiğim, canını sıkmasını istemediğim yazar kişisi. * *
edit: ne çok üstüne alınan çıktı.
çok yakışıklı, kızları kendine hasta bırakan mercedesiyle elfo çeken, bebekte hatunları peşinden koşturan, sabahları yoga yapıp akşamları demet akalın la, gülşen le bengü yle jakuzide içkisini yudumlayan mütevazi sözlük yazarı olan ev arkadaşı. * ***
uludağ kredi yurtlar kurumu'nda kesinlikle kalmamış yazardır. küpeyle gezen birini görmedim ben keza yurtta.
uludağ kredi yurtlar kurumu tarifi bazılarının gücüne gitmiş yazardır. * *

severek okunası yazardır.
bazen özenle düşünülmüş yaratıcı espriler değil de, akılcı bir yandan görüş güldürür insanı.
işte öyle birşey.
salak salak güldüm işte ben bu yazarın şu entrysine; #4016804

kendisine 'tenk yu' diyorum.
önyargılarından kurtulması gereken yazar.
adsl yi bağlatır bağlatmaz ölük ölük download olayına giren yazar. hadi hayırlısı.
dediğine göre, tanımadığı insanlara pek bi kötü sözler söylüyormuş. deyim yerindeyse "gel lan gel, adamsan reel'de görüşelim" diyomuş. valla öyle demese de ben dediğini tahmin ediyorum.
neyse efenim, bana sert davranmadı neyse ki. ama korkuyorum bir gün bana da "lan döverim lan seni. şu saatte şurda ol üleeeen!!!" diyecek diye.*
kendisine " beni trübibünlerde sor, benim adım şu, alırım adamın akıllarını" gibi lise çocuklarının cümleleriyle yaklaşan elemanlara, özel mesaj atan febeşli bebelere gerekli cevapları onların ağzıyla vermesi normal karşılanması gereken yazar. *
işi gücü yok, memur gibi 23 te yatıp sabah 8 de uyanan yazar. titre ve kendine gel.
an itibarı ile 1001 gece masalları tadında entarisini yazan, 1000ler klübüne giren, yeni hedefi 2000 olan genç.
an itibariyle; ben sayfasında çokça 1 ve 0 bulunan yazar.

-1, 0 ve 2 olmuş artık..
-hatta üç adet 1, üç adet 0 ve üç adet 2.
(bkz: ukala)
4-5 sene önce yazlıkta, halısahada takımına hesap ödettiğimiz adam(mış).

(bkz: ben bugün bunu anımsadım) *
4-5 sene önce yazlıkta, halısahada yendiğimiz adam. halısahanın sahibi bizden olunca 20 dakika uzatma oynamıştık. *
(bkz: ben bugün bunu öğrendim)
halısahada bacak arası attığı gençlerin hafızalarının kuvvetli olmamasına üzülen yazar.
(bkz: eskiden şizofrendim ama şimdi iyiyiz)
içindeki fenerbahçe kompleksini atamamış, holiganizmin doruklarında yorumlar yapan yazar.
bu elemanı zirvede canlı kanlı gördüm, inceledim, hoş beş ettim. burdan kendisiyle uğraşanlara sesleniyorum:

bulaşmayın olm bu çocuğa! bi bildiğimiz var ki söylüyoruz..*
1980 darbesinden sonra yetişen apolitik genç bir yazardır. * adam ekmeğinin derdinde, yemiş sağı solu.*