bugün

yenibosna'da bir alışveriş merkezi.(Köyaltı Mevkii Merkez Mahallesi Değirmenbahçe Caddesi (Altınyıldız Fabrikası Karşısı)
outlet center. çok uygun alışveriş yapabileceğiniz mağazalar mevcut. yenibosna ve güneşli'yi ucuz alışveriş konusunda tek geçtim bu sene! fabrika satış mağazası yoksa ben de yokum arkadaş! yaşasın outlet! yaşasın ucuz ve kaliteli alışveriş! (tabi ucuz diye ihtiyaç olmasa bile satın alan zihniyeti tenzih ediyorum. hiiiç de üstüme almıyorum!)
ilköğretimde iken arsasında maç yaptığımız alışveriş merkezi.
marka yüzü polat alemdar olan şey.
semtimin dandirik alısveriş merkezi.
yeni bosna altın yıldızın karşısın da bulunan büyük fakat pek fazla müşterisini göremediğim alış veriş merkezidir.
hafta içi fazla müşterisi olmadığından sesinizin içinde yankı yaptığı alışveriş merkezi. ha bir de 3D salonundaki gözlüklerin ağırlığı yarım kilo. sinemadan çıkınca gözlüğün burunda bıraktığı iz ancak ertesi güne gidiyor.
içerisinde kuru kalabalık olmayan, istanbul'un ender alış veriş merkezlerinden birisidir. outlet mağazalarında uygun fiyatlara ürünler bulmak mümkündür.
yenibosna altınyıldız fabrikasının karşısındaki alışveriş merkezi.
yenibosna altınyıldız fabrikasının karşısında bulunan, basın ekspres yolunun yanıbaşındaki outlet alışveriş merkezi.

görsel
avm'leri sevmeyen, gittiğinde bunalan bana bile iyi gelen bir avm.