bugün

galatasaray'ın şampiyonlar ligi maçlarında heyecandan tir tir titrediğimiz günlerdir. sanki o zamanlar havası bir başkaydı bu kupanın. sonraki gün okul olduğu için genelde izlettirilmezdi ikinci yarılar. ancak herkesi yatırdıktan sonra kısık sesle mümkündü izlemek. ayrıca hep biz oynardık ama golü onlar atardı. ama dedim ya, ne olursa olsun çok güzeldi o günler.
(bkz: star tv logosunun sarı-lacivert olduğu günler) daha güzeldi.
her pazar parlaiment sinema klubünde verilecek filmin merakla beklendiği günlerdi.

(bkz: yasemin le gece jimanstiği)
parlement sinema kulubunun oldugu gunlerdir.
haberleri gülgün feyman'ın sunduğu dönemlerdi. (bkz: çocukluğumu geri verin bana)
(bkz: teleon)
şu sıralar televizyonda pek verilmeyen ve tanrılar çıldırdı adlı filmi yayınladığı dönemdir. 15 günlük bir kapatma cezasıyla sona ermiştir.
kırmızı noktalı yayınların oldukça yoğun olduğu dönemlerdir.
(bkz: bizim zamanımızda tele on vardı)
bülent karpat'ın anlatımıyla şampiyonlar ligi izlenen zamanlardı. "bir rebok * klasiği" deyişi hala kulaklarda.
kırmızı koltuğun yayınlandığı yıllardır efendim.
o zamanlar akşamüstüleri yalan rüzgarı'nın melodisi çalınıyordu...*
efemine söyleyeyim o zamanlar adı star 1 idi... sonradan interstar oldu... star oldu ve kirlendi dünya...
(bkz: ferhunde hanimlar)
(bkz: parliament sinema kUlubu)
o logonun mavi olduğu zamanlar bizim dünyamız pembeydi.

edit: ulan ne içli adamım ben ya. Şu yazdığıma bakıp bakıp ağlıyorum. Hey artur viskim nerde.
cem uzan dönemiydi. sonradan kanala genç parti mitinglerini yayınlaması nedeniyle rtük tarafından verilen 15 gün kapama cezasının ardından logonun değiştirilmesine karar verilmiştir.
metin serezli'li imar bankası reklamlarının sürekli olarak döndüğü, show tv'nin 'o' sunun içinin sarı olduğu zamanlardır.*
eskiyi hatırlatan ayrıntılardan biri.
şampiyonlar liginin şampiyonlar ligi olduğu sabri uganın anlattığı galatasaray maçları cem uzanın parladığı bir demet tiyatro dizisi ve ibo showun olduğu zamanlar.