bugün

(bkz: stajyer işkencesi)
Bayramdan sonra başlayacak işkencedir. Olmadı pc ye pes yüklerim.
ne çok stajyer varmış sözlükte dediğim durumdur.
staj günlüğü fazla olsun diye merdivenlerden çıktığını bile yazan insanların cektiği eziyettir.
şuanda buluduğum zaman dilimidir. dışarıda üretimde kıçına kadar terlerken ofise girdiğin zamanki serinlik müthiş birşey. yanında da red bull sugar free.
sabah sekiz-akşam altı arası yapıldığı sanılan ama tamamen zamanın israf edildiği etkinliktir.

Akşama kadar masada o site senin bu oyun benim geziyorum abi. Flash oyunlarda high score yaptım. Arada soldwork ümü geliştirdim köpek gibi ama çok sıkıcı beya.
Yarın başlayacak işkencedir. Bekle beni oyunlar1.
öğrenci milletinin kendine verdiği boş eziyettir. Mezun olduktan sonra başlı başına bir halta yaramaz. Stajın tek faydası kurulacak olan ya da kurulmuş networklerdir kanımca. Zira mezun olduktan sonra kimse yaptığınız staja bakmıyor, kurduğunuz bağlantılar sayesinde yürüyorsunuz bir şekilde.

Evet, kısacası lanet olsun bu hayat; lanet olsun bu sevgim dırım dırım.
Benim gibi çalışmayı seven insanlar tarafından dört gözle beklenen dönemdir. Keşke staj yapabilseydim şimdiden. hiç şikayet etmeyin bence.
bir bucuk aydir yoğun bakimdaki elektrik bolumu ogrencisi oğuzhan çaliskan arkadasimizi kaybettik gecen hafta Allah rahmet eylesin hergun okulda gordugun bi arkadasin artik olmamamsi çok garip kotu bir duygu hic bir staj yada mesleki egitim insan canindan kiymetli degil arkanizdakileri dusunerek davranin arkadaslar. Özellikle elektrik ve makina cilar.
Beşiktaşlı olmak ZOR. Bu başlığı bile stat işkencesi okudum...
stajyeerr çalış çalış!
para?
para yook!

alıntı: cem yılmaz.*
Cuma günü bitiyor inşallah dediğimdir.
(bkz: naylon staj)
naylon staj yapamayanların katlanmak zorunda olduğu durumdur.neyse ki ben stajımı naylon olarak yaptım da böyle bir zorluk yaşamadım.
kalmayan işkencedır (bkz: anadolu öğretmen lisesi)

keşke olsa diye içler çektiğim işkencedır. ne güzel geçer diye anlatıyor mezunlarımız.

(bkz: aksu anadolu anadolu öğretmen lisesi)
tıpçılar bilir.
güncel Önemli Başlıklar