bugün

(bkz: allahini seven ustume spotify premium uyelik atsin)
6 kişilik aile hesabının fiyatını 15 liraya çekerek yine gönüllerde taht kurmuştur.
Fakirlikten reklamlısını dinliyorum...

Her müzik var nerdeyse.
Şirkette youtube'un açılmamasına karşılık can kurtaran uygulama.
özellikle ders çalışırken dinlediğim beni yeni müzikler, sesler keşfetmeye sevk eden harika, müthiş bi uygulama.
görsel
baya baya iddialı bi playlist yapmışlar, bakalım dinliyorum.

ilk şarkı hafif bi ıslattı beni, güzel güzel.
on numara beş yıldız müzik uygulamasıdır. 50'lerden günümüze kadar aklınıza gelen bütün şarkıları uygulamada bulabilirsiniz. arayüzüde oldukça anlaşılır ve güzel.

istersen kendi çalma listeni kendin oluşturursun, istersen uygulamanın kategorilere göre kendi oluşturduğu listeler var ve bu listelerdede kategorisine göre güzel şarkılar var.

şarkıları indirmeye gerek kalmadan çevrimdışıykende dinleyebiliyorsun.

ve bütün bu özellikler üç ay boyunca 0,99 tl.
ne ararsam var. direndim uzun zaman ama ben de kullanıcısı oldum. güzel bir uygulama.
Bir kaç kilit parçayı ** içermemesine rağmen, oldukça kaliteli uygulamadır. Ses kalitesi, yüklenme süresi ıvır zıvır bakımından da oldukça iyidir.
Gelişen teknoloji "mobil veri" kotalarını arttırdıkça kullanılabilitesi buna bağlı olarak zamanla dahada artacaktır.
bildiğim tek sorunu ücretli olmasıdır.
dünyanın en güzel uygulaması.
0.99 kuruşa 3 aylık premium veriyor. Zaten aylık üyeydim, bu iyi denk geldi.
Ben vodofone freezone olayını kullanıyorum. Ama bende kuruş ödemek istiyorum. Nasıl kuruşlanıcam hanımlar. Aydınlatın.
haftalık keşif listeme bok gibi şarkılar göndermeye başlamış program son iki haftadır keşif listesinden ana listeme şarkı çekmiyorum, çekemiyorum beğenmiyorum ya eskisi kadar keşif listesindeki şarkıları. acaba bütün güzel şarkılar bitti mi ya?
3 aylığı 1 liraya düşmüş müzik uygulaması.

Şimdi reklamlar,
hunt or be hunted Playlistiyle ruhunuzu dinlendirin.

Have your fun.
Pc uyguluması güzelce ram yiyen enfes uygulama.

Tabiki premiumum. Valla o olmasa ne yaparım bilmem. Net.
muadillerinden kat kat iyi müzik uygulaması. kütüphanesiyle, stabilitesiyle, her platformda çalışmasıyla, ses kalitesiyle, playlistlerinin kalitesiyle, verdiği önerilerin tutarlılığıyla piyasadaki en kaliteli müzik uygulaması. eksikleri var elbette ama daha iyisi henüz yok.
Uyumak için sleep listesi var insanin ruhunu yatistiriyo teşekkürler spotify sayende artık uyuyabiliyorum.
köy ismi gibi.
nasıl kullanılacağını anlamadığım program. o kadar para verdik satın aldık, kota yiyor müzik açınca.
Premium'a geçtiğim günden beri keyifliyim. insana lazım bu tür şeyler.
uzun zamandır hesabıma giriş yapamıyorum, nefret ettim.
haftalık keşif olayı beni benden alıyor. verdiğim para kuruşu kuruşuna helal olsun. muazzam icat.
20 milyonu ücretli olmak üzere toplam 100 milyonun üzeride kullanıcıya sahip online müzik yayıncılık (streaming) platformu. ios cihazları için son güncellemesi Apple tarafından engellenmiştir.
premium olmama rağmen sadece yürüyüş sırasında kullanıyorum, pek numarasını göremedim.