bugün

(bkz: boks)

Karşılıklı yumrukla dalmanın neresi spor?
(bkz: Mma)
satrancin spor oldugu yerde bunlar sporun allahidir amk.
(bkz: eskrim)
(bkz: seks)
Bilardo.
köpekten kaçarken koşmak. evet.
Futbol.
Amaç sadece para.
mastürbasyon.
(bkz: ev işi)

o kadar ev işi yapiyom, yine kilo veremiyom. kısırları, börekleri, pastaları ben yiyom günlerde. evet.
inşaat makinesi izlemek.
(bkz: ntv spor)
(bkz: halay)
diğerlerini bilmem ama yüzme, crossfit, koşu, bisiklet sürmek spordur hatta futboldan daha iyi sporlardır.
sporun tanımı budur; Bedeni veya zihni geliştirmek amacıyla kişisel veya toplu olarak gerçekleştirilen, bazı kurallara göre uygulanan hareketlerin tümü.

şimdi satrançın spor olduğunu buradan anlayabilirsiniz, zıpkınla balık avlamak da spordur, çünkü bu öyle kolay bir şey olmadığı gibi hem bedensel olarak efor harcarsın hem de avlanma ile ilgili strateji geliştirirsin.

mesela boks demiş birisi, hem beden olarak gelişirsin hem zihin olarak strateji geliştirirsin.

he derseniz ki zıpkınla balık avlamanın kuralı nedir diye? gece fenerle avlanamazsınız mesela, yasaktır. gün ışığında avlanmalısınız.
(bkz: elektronik sporlar)
asansör yerine merdiven çıkmak, otobüse binmek yerine bir km yürümek, temizlik yapmak. (bu başlığa uyan entry)

tamam kardeşim (bu da entryye uyan entry)

çok şükür bugün de hayret ettim...
evi temizlemek.
(bkz: e spor)

Bilgisayar karşısında spor mu olur amk. Başka isim bulun şuna.

+Ne işle uğraşıyorsun?
-Sporcuyum
+Hadi yaa, hangi spor?
-lol e sport pro team
+!!!!!!!
Kesinlikle Satranç , bunu spor yapan zihniyetin kafa yapısını çok merak ediyorum, ne alaka? iyi o zaman bende TV de kanal zaplamayi spor yapayım .
görsel
tını geym.
paraşütle atlamak. bütün işi yerçekimi yapsın sen öylece taş gibi düş. bunun nesi spor?
yemek yedikten sonra sırt üstü yatmak.

spor değildir arkadaşlar. yemekten sonra 40 adım yürüseydiniz bu spor olurdu. ancak sırt üstü yatmak da hazmı kolaylaştırır. ben yatıyorum. ondan sonra nihat nihat böyle demeyin. spor olmadığının farkındayım yani. iyi dileklerimle...
benim için kesinlikle bilardodur. o ne biçim spor lan?
satranç strateji oyunu nasıl spor olabilir ki?
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar