bugün

(#3890906) bu entryi yazan yazar gibi, sürekli "$" işaretini kullanan yazar. garip...

(bkz: seni bulacam oğlum)

son olarak;
(bkz: amac sadece yasamak/#4426819)
hakkında atıp tutan brokolilere cevap vermeyerek en iyisini yapacak adam. şu an yazarlığı ile ilgili sözlükte yarattığı kişilik ile ilgili söyleyecek çok şeyim var. ama şu an ne cocobatanesi gibi hissediyorum ne de `spitneybearsmış gibi bakabiliyorum ona. yaklaşık iki yıldır hayalini kurduğum bir an yaşanacak çünkü yarın. şöyle yaparız böyle yaparız dediğimiz bir çok şeyi yapmak için elimize geçen ilk fırsat. umarım tek değil. çünkü çok mutlu olacağım biliyorum bunu. hatta o kadar eminim ki bundan her aklıma gelişinde düşünmeyeyim daha çok sevinirim deyip hiçbir zaman kendimi tutamayıp saatlerce düşündüğüm bir an yaşayacağım yarın. bu anı hayal ettiğim saatlerin onda biri kadar anca sürecek bu an ama önemli değil. hem de hiç. çünkü yanında olacağım. çünkü belki o istemese bile o saatler arası benimle olacak hep. yapmayı istediğim her şeyi yapabilmek için gaz veriyorum kendime durmadan. çünkü çok şey yapmak istiyorum. ve sadece yanında olduğum için bile inanılmaz mutlu olacağım ve bu kadar uç duygular yaşadığımda kontrol edemiyorum kendimi biliyorum. deli gibi oluyorum. ne olursa olsun mutlu olacağım çok. umarım sarılmak istediğimde durup dururken yüzüne bakıp salakça gülümsemem. çünkü o farklı. yanında gerilmemem gereken nadir insanlardan. çok romantik bir dişi yahut duygusal bir insan olduğumdan söylemiyorum bunları fakat o gerçekten farklı.

"canım benim, anlayanım, dinleyenim nasıl davranırsam davranayım yarın umarım küçücük bir olumsuzluk yaşatmam sana. çünkü beni mutsuz edemeyecek yarın hiçbir şey. parasızlığım, beni sevmediğini düşündüğüm ve benim için önemli insanlar, okuldaki rezalet durumum, yalnızca kendi irademle verdiğim kararların hayatımın içine ediyor oluşu, çirkinliğim ve daha bir sürü... hiçbiri önemli olmayacak yarın. şimdi de değil. çünkü sen varsın. sana gelmeye çalışsam sekiz saat sürmeyeceğini bileceğim kadar yakındasın. bunlar yeter her şeyi unutup mutlu olabilmeme, çünkü sana geldim."
özel mesajlarda türklük yapan, sözlük içerisinde ise bölücülük yapan insan. evet, normalde ben saçmalıyorum. senin yaptığın en uygunu... her ağırına giden gelip nick altıma sıçacaksa işimiz var demek.

(bkz: anlamaz ki anlatayım)
hobi olarak insanlık yapar. türklük, kürtlük, zazalık ya da dingillik gibi mertebelerle i$i yoktur. öper.
(bkz: beyler sakin)
hobi olarak öpmeyip yalar. üstüne sigara yakar. bölücülük yaptığı tek an elindeki kuru ekmeğin yarısını sana verdiği andır. çocuğu yoktur. ayağında ayakkabısının teki olmayıp da diyarbakır'da polise ta$ attıkları için gözaltına alınan bütün çocukları kendisininmi$ gibi sever. arada yapılması gerekeni yapıp çikolata ve $eker verir.
hobi olarak entry silmez. sildiği tek bir entry yoktur. moderatörlere en son ne zaman entry silmi$im bir $eyetsenize diye rica eder. ağzından çıkan en ufak bir bölücülük ifadesi yoktur. $üphesizki göz ve beyine ula$an sinirlerin senkronizasyonu nefes alıp vermek kadar gereklidir. 'nefes' militarist damarlara kan pompalayan sözde bir film değildir.
(bkz: koşun lan kavga var) . *
son olarak (bkz: #6769153), yediremediği her entry için hala nick altıma sıçacacak kalitelidir. ergendir... hala da devam etmekte. gün içerisinde sayısı kaça ulaşacak merak ediyorum. bugünün bitmesi için son 3dk sı kaldı hadi devam et evlat... bölücüler karmanı arttırmak için bekliyorlar, yaran onlara...
(bkz: #6769219) dedim size, yine yediremedi yine geldi... son entry den 1dk sonra. ne kadar ağırına gitmiş anlamadım ki... mesleğini seven bir bölücü olman gerek senin arkadaşlarına yaranman için evlat...

edit: girilen entry saatlerine bakılmasını rica ediyorum... ergen lan bu...

edit2: bende blog sayfama bir şey yazıp bir x yazarına; abi şunu paylaş mı desem acaba? yok yok dememe gerek yok benim. birincisi ezik değilim, ikincisi de ergen değilim. ya da yeni bir entry mi girsem? gerek yok... ulusa seslenmiş arkadaş... adam peygamber maşallah, allah'ın yer yüzüne düşen gölgesi yahu. her dediği doğru. anladığım kadarıyla kendisini savunan müritleri de var. dediklerim iftiraymış... peh... tabi... öyledir... ahmet türk de ben terörist değilim, bölücü değilim deyip duruyordu. ona ne kadar inandıysam sana da aynı derece inanıyorum... hemen gel nick altına kus hemi yazarcan... ve dediğim gibi, üstüne kalın bir şeyler al. dağda sıkıntı çekmezsin...
Telafuzunu ilk duyulduğunda spitney markalı bira anlamı çıkartılabilecek ingilizce esintili bir sözcüktür.
http://spitneybears.blogs.../12/no-light-no-hope.html

Böyle bir yazı yazdığına göre epey sert olaylar yaşanmış olmalı buralarda.
(bkz: #6784366) ağırına gitti yine nick altıma geldi. ben senin dağına geliyor muyum?

(bkz: yediremeyen gelsine döndük)
(bkz: çocuk olma büyü)
(bkz: bir derdin varsa iletişimle çöz)
(bkz: entry girmekle bi bok yaptığın yok)
(bkz: çocuklar artık bunu yapmıyor)

not: girdiğim entrylerin ve elemanın girdiği entry lerin girilme saatlerine bakarsanız komediyi göreceksiniz. hazmedemiyor... güldürüyor... yazık lan. kınamayım şimdi çocuğumuz böyle olur sonra...
(bkz: #6786035) nick altıma saldırı başlatmış olanın kendi olduğu halde, insanlara bu durumu farklı göstermeye çalışan bir insan. daha ne deyim ki... en azından bunun kendisine yazdığım son entry olduğunu söylemek istiyorum...

bak yazarcan, özel mesajlarla türklüğü savunup sonrasından bana artistlik yapma. nick altına saçma sapan entry ler girerek ilginç bir işe kalkıştın, sonra da bunu karşı taraf yapıyor diye ağlama. boş ver insanları. hoşuna gitmiyorsam, düşüncelerimi beğenmiyorsan vs gel bunu yine mesajlarla anlat. böyle entry girip prim kazanmaya çalışma, kazanamıyorsun da. illa insanlara bir şeyler açıklamak zorunda değilsin.

(bkz: #6786035) sözlük bunu duyduğundan beri ağlıyor. herkes bağrını yumrukluyor, kabullenemiyor. gitme, bizi sensiz bırakma. sen olmazsan ne yaparız biz. hem bak, nick altına saldırıyormuşum ben. helal olsun bu arada, bu kadar insan eşek ya bu lafı dedin. ilk gelip sıçan da sensin, yazdığım her entry ye 2 kere üst üste entry giren de sensin, aradan 1dk geçmeden. şimdi bunu buraya dk saat olarak yazayım mı? illa bu duruma mı düşelim, sen ve ben? bunu yediriyor musun?

sana son mesajım olsun bu, ağlamaya başladın çünkü. mod'ların lafı ağzından eksik olmamaya başladı. durumun bu derece vahim olduğunu bilmiyordum. (bkz: #6768542) gibi bir insan ol. bu vatana millete senin gibi bunu diyemeyecek insanlar da lazım. bunu kafana iyi yerleştir... bu ülkeyi, yazdığın entry deki düşünce sistemine sahip olan insanlar kurtarmadı. bunu sadece hoşuna gitmeyen biri olan ben yazmıyorum. açarsın, ulu türk tarihini okursun! sonra bir bak ama, düşün ya. bu kadar savaşı kazanmış insanlar acaba ne mutlu türküm diyene gibi cümleleri demiş mi dememiş mi? neyse, hadi ben fazla uzatmayayım çünkü böyle gidiyoruz...

moderator arkadaşlar silmesinler seni, ciddi anlamda üzülürüm. anladığım kadarıyla tek sosyal çevren uludağ sözlük. sizin ne ulu dağlarınız vardır ama, yinede burayı benimsemişsin. umarım tartşma burada bitmiştir, uzunca yazdığın entry ni her kelimesine kadar okudum emin ol. hala gelip duracaksan nick altıma da sen bilirsin.

son olarak, (bkz: #6768542) düşüncenin olduğu vatanda, ne mutlu türküm diyene diyebilen insanların olduğunu, ebedi olarak kalacağını da diyeyim. bunu öylesine söyledim.

''Bu kavmın titre makrûn-ı adâlet intikamından; Kılıçlar çıkmasın bir kerre pür-satvet niyâmından''. (Bu kavmin, adaletin yanında olan intikâmından titre. Kılıçlar kahredici olarak bir kere kınından çıkmaya görsün)
ergen olduğunu iddia edenler bir zahmet uzaklaşsın. Çocukluk çağlarında her lafa aynı cevabı verecek insanlar olmadığınızı varsayıyorum.
Herşeyin aşırısı zarar. Türkçülüğün bile. Abi siz bu adama bölücü diyorsunuz da bu adam kürtlerden nefret etmiyor, Bu adam pkk ve DTP denilen topluluktan nefret ediyor. nedir bu adamı ergen olarak tanımlamanızın sebebi sizinle aynı düşünceyi taşımıyor olması mı ? Yoksa kürtleri insan olarak görüyor olması mı ?

Ey türkçü arkadaşlarım analiz kabiliyetinize zaten hayranım ama herşeyin fazlası zarar. türklüğü lekelemeyin. Lütfen.
yardımlarından ötürü plaket verilesi yazar.
ergen mi? Kıçınızdan ergen uydurmayın oolum...

türkçe'den habersiz şey... boşluk... Yok yani. Ayrıca ironiye bakar mısınız? beyinsiz sözlük yazarları'na tanım yapmıştır...

--spoiler--
daha iki cümle kurup derdini anlatamayn beyin yoksunu fa$istlerdir.
--spoiler--

(bkz: ş yerine $ işareti kullanan özenti yazar)
(bkz: başkasını suçlarken rezil olmak)
(bkz: anlatamayn)
(bkz: beyinsiz sözlük yazarları)
(bkz: 3 kelimesinden 4 ü faşist olan tatlı su solcusu)...
sol framede görünce "benim neyim eksik lan" diyerek nick altına entry girdiğim yazar. bir alıp veremediğim yok arkadaşla öylesine. tutamıyorum kendimi azizim.
Anlattıklarıyla başedemeyince yazım hatalarına, klavye kullanma stiline mi taktınız kafayı ? Ay hanimi$ abisi, hanimi$$.

Güleyim mi ?
Debelenen yazar.

--spoiler--
Ayrıca ironiye bakar mısınız? beyinsiz sözlük yazarları'na tanım yapmıştır...

--spoiler--
--spoiler--
--spoiler--

işin özü burda bebeem.

iki cümle kuramayan diyorsun? Bir cümle kuramıyorsun...

ve nickaltıma gelip kendini savunma çaban. Güle güle öldük.

--spoiler--
o zaman 1. nesiller, 2. nesiller, hatta SSG'de eziktiiiir ki.
--spoiler--
bak şimdi hayatın sırrını vercem size

--spoiler--
--spoiler--

yukarıdaki anlatamayn yazım hatasıdır. Her insanın yapabileceği türden.
ikinci olarak $ da klavye stilidir. Size ne lan. Bu adamın klavyeyi nasıl kullandığı sizi neden bu kadar alakadar etti. Aslına bakarsan ingilizce klavye kullanmış olan ben de zamanında bu olayı gerçekleştirmiştim. özenti miydim ?

aldınız siz mesajı aldınıız. Eğer buraya bir daha yukarıdaki mevzulardan entry girerseniz zeka seviyeniz hakkında kesin bir bilgi edinmiş olucam.
(#6785188) nick altıma gelerek bana troll kimdir. hangi filmleri seyrederim. hangi kalitesiz gazeteyi okurum hatırlatmasını yapan. en kaliteli 5. nesil olan; altıncı nesil düşmanı olduğunu düşündüğüm yazar. sondan bir önceki nesil yazarı.

(#6786554),(#6783842),(#6784234) ayrıca bu entrylerim içinde; nick altımda engin bilgileri ile benim ağzımın payını, tekrar vermesini beklediğim yazar...

notingen: 1) uyuşuk, suratsız eski nesil olacağıma; enerjik 6. nesil olmaktan ayrıca gurur duyarım...
2) senin kadar basit ve seviyesiz yazamadım kusura bakma. tahsilim ve kalitem yeterli olmadı...
hayvan faşisti, köpekleri hiç sevmez.
ekşi'de de vardır bundan bir tane. aynı kişiler midir, bilmem.
gözümün önünde, alsancak'ın ortasında bir mekanın yanına işeyen yazar. felaket derecede kafadır. düşündüklerini çekinmeden söyleyebilmesi ve polemiğe girmekten çekinmemesi de başka bir güzel tarafı. bira içmekten anlayan, durmayan herkesin evine gitmesine rağmen ortamı terketmeyip ısrarla içmeye devam eden alkolik yazar. var olsun...