bugün

Hollanda'nın meşhur esrarlı kekine verilen isimdir.
kırmızı lamba sokağı'nda bulabileceğiniz, yerken anlaşılmayan fakat takribi yarım saat sonra adamın feci kafasını kıran güzel bir kek. dilimini 6 euro'ya bulabilirsiniz.
Yenmeden önce ve sonra bir süre alkol içilmemesi gereken, yedikten bir müddet sonra etkisini gösteren ve muhtemel miğde de rahatsızlık yaratık ishale sebep olabilecek zaman zaman da gülme krizlerine sokabilecek eğelenceli bir tatlı.
istediğim etkiyi vermedi. Beynim boşaldı salak oldum sadece. Amsterdamda diniyiciğim.
Üstünde talimatları bulunan kenevirli kek. Arada bir evde yaptığımdır.
Tüketmeden önce yemek yemeyin. Etkisi yok deyip cok tüketmeyin. Ictiginiz miktarla yediğiniz gramajin hesabını doğru yapıp carpilmayin.
ing. uzay keki
An itibariyle yediğin şey. Sabahtan beri okuyorum herkes bir şeyler yazmış ama etkisi tam olarak nedir anlamadım. 40 dk oldu yiyeli. Bekliyorum kafam çok fena olmazsa editliycem 1 saate kadar.

Uzun zaman sonra gelen edit: evet yedim ve kafa yaptı ama korktuğum gibi çok bir etkisi olmadı. Otelin yolunu da buldum. 2 saat sonunda yaratıcılığım yükseldi.
artık amsterdam'da her yerden alınmaması gereken kek türü turistsiniz diye kazıklanabilirsiniz baba coffee shop u bulun pişman olmazsınız.
denemek için hollandaya gideceğim kek.