bugün

sol elleriyle otuzbir çeken güruh imiş. sağ elini kullananlar tenzih olsun. oldunuz mu? hah, şimdi entry giriyorum ben.

sözlükteki abazanlar sözlüğe zarar verirler. ama sanıldığı gibi tek elle entry girmek falan, ters işler bunlar. yapmazlar öyle şeyler. tanımak kolaydır.
geçen birisi beni kız sanıp sarktı hatta. kaldıracakmış beni. höst lan dedim, gitti.
ama böyle uç tespitler yakışmıyor cinselliği yalayıp yutmuş büyüklerimize. tek elle entry mi girilir lan hiç? tek elle..hueahhh.. olsaydı bu iş...aahhh..ler..ooooyhhşş.. günde 20 başlık açılırdı.
entrylerinin arasında birtakım zevk efektleri bulunan yazarlar en tehlikelisidir. kaçın onlardan.
(bkz: bu sevda kalbime bir gecekondu)
(bkz: hatun kaldırmak için özünü inkar eden abazan)
sütyen fetişistidirler & sözlüğün yaklaşık %82'lik kısmını oluştururlar.sözlüklerin olmazsa olmazıdırlar & her dakika biraz daha çoğalırlar.hatta yapılan istatistiklere göre ben bu entryi girerken sözlüğe 2 abazan yazarın daha kayıt olmuş olması gerek.bu durumda söylenebilecek tek şey:herkes kıçını kollasın..
yaşamları boyunca sütyeni sadece tezgahta gören tiplerdir, sonrasında böyle abazanlığa meyilli olmaları gayet normaldir.
beşinci sınıf ezik sözlük kullanıcılarıdır. sözlüğe hiç bir şey katmazlar, yoklukları daha kafidir. dna müsveddesi de denir bunlara.
sol frame i isgal eden kitledirler. Onun memesi, bunun libidosu ağızlarında gezerler. Saate aldırış etmeksizin naylon çorap düşleyip, başlık açabilirler.
an itibari ile sol frame i işgal etmiş kitledir. bırakın kendi becereksizliklerini vs. kedilerin seks hayatına bile dil uzatmışlardır.
(bkz: kedilerin doggy style denemeleri)
bir çeşit yapay zeka denemesi olarak iş görürler.
her cinsel içerikli başlıkta laf çarpıtan yazardır.
sözlüğün kalitesini gittikçe düşüren dünyaya iki bacak arasından bakan ergen tipi yazarlardır. sol frame in yarısı bunlar dolmaya başlamıştır. yeterdir , artıktır.