bugün

Askerde olur , hapiste okur, polise ve memurlukta olur devre Devren diye gezen insanlar. Sözlükte de varmış.

Hayır merak ediyorum bu libidonun yüksek başlıklar hep yeni nesilin işimi açana?
kimsenin dikkate almadığıdır. kaçıncı silinen... kaçıncı benim sildirdiğim nick bu? kim nereden bilecek gerçekten kaçıncı nesil olduğunuzu? daha da önemlisi, bir önemi var mı?
20 gündür burdayım. devreciliğin kralı burda be. askerde böyle bişe yaşamadım. lanet olsun.
ille birşeylere taraf olmanın, kendisini bir yere, bir düşünceye, bir şeye ait hissetmenin getirdiği olmaması gereken durumdur..çünkü bunlar bana göre kişinin kendisi olabilmesine en büyük ayak bağıdır..kendin olabiliyorsan ne ala, yoksa kendini başka etiketlerle sınırlayıp başkasına saldırma..
daha önceki nesillerden olanların kendilerini askeriyede sanmasına yol açar
tahminimce 1.nesiller 2. nesilleri ezmiş 2ler 3'ü vb... ve maliyedeki kast sistemine de benzeyen bir sistem oluşturmaya çalışmışlar nasıl maliye müfettişleri vergi denetmenleri ile aynı asansöre binmem tripleri var onun bir benzeri olmuş ya da sözlükte bol asistan var. Profları onları eziyor onlar da burada prim yapmaya çalışıyor. Nesil farkı var diye ayrıca bir minnet duyulmayı falan bekliyorlar muhtemelen. Eser sahibi triplerine giriyorlar da bura devlet dairesi değil yiğenim ne sanıyorsun 7.nesillerin hepsi 7 yaşında falan mı?
aslında olmaması gerekendir.sozlukteki eski yazarlar diğer bir deyişle kaşar yazarlar yeni düşmüşlere yardımcı olmalıdırlar yol göstermelidirler. (bkz: hepimiz aynı kervanın devesiyiz)
sözlükte kaliteyi tamamen ortadan kaldıran bir nevi orgazm olma yöntemi. gereksiz bir sürü muhabbet dönüyor bu devrecilik olayı üzerinden.
(bkz: sözlükte ki ipnelik)
çaylak eğitimini tamamlamış ve sözlüğe kaydolmuş* alt devre nesillere 8 saat online nöbet kitlemek, jiletle tuvalet taşı kazıtmak, online listesinde en dipte göstermek, gece 4'de palaskayla uyandırıp sokakta wi-fi aratmak ve entry girdirmek gibi fırsat eğitimi kapsamında yapılan uygulamalardır.

sözlük içinde birlik ve beraberliğin sağlanması, mevcut düzenin ve disiplinin azami ölçüde korunması açısından gereklidir.

yetkili personel tarafından söz ve sözbaşların durumunun nizami takip edilmesi,

yetkisiz sözlük personeli içinde problem teşkil edenlerin arşivlenmesi ve kayıtların "gizli" ibaresiyle moderasyona iletilmesi,

sözkonusu yazısız kurallara sözlük personelince riayet edilmesi, herhangi bir aksaklığa sebebiyet verilmemesi.
-naber tertib?
+iyidir toprağam, senden ne haber?
-şu geçen kaçıncı nesil?
+yedi
-bak şimdi, "şşşt! hoop! troll!" eheheh
+baktı lan baktı eheh.
sözlükte bildiğim kadarıyla bi darbe falan da olmadı ama gizli askeri vesayet rejimine benzeyen bu durum * nerden geliyo anlaşılır gibi değil.
bazı mallar tarafından yanlış anlaşılan ve sonuna kadar desteklenen sözlük faşistliği.*
her yeni nesil alımında depreşen erkek hastalığı.
(bkz: bu işler böyle hoca)
(bkz: devrem nasılsın)
üst nesil yazarlarin entrylerinin altinda alt nesillere sadece iyi oy butonu görünsün.
sadece uludağsözlükte değil tüm sözlüklerde hatta tüm hayatımızda bulunan kıdem hareketidir.. abartılmadığı sürece gereklidir..
besinci nesil yazarlardan bolca entry giren yazarlar oldugu halde, su sıralar bolca entry giren eski nesiller bulunmamakta **. devrecilik yapacak ilk nesiller ortada gozukmuyor. olsa olsa besinci nesil superiz biz diye gezer.
5. nesil olarak sürekli dışlanmak sonucu devrelerin yanması neticesinde kafayı sıyırmaktır.

+ abi şurada ki ezik kim
-5. nesilmiş galiba
+çağırda bize iki çay getirsin, pist ezik gel bakalım git yerleri paspasla bize de çay getir bakalım , bak bu abilerin 1. nesil
* eywallah abi hemen getiriyorum.. abi benide bir zirveye davet edin yaa n`olur abi valla çaylak gibi davranmıcam
+ sus cevap verme abilerine ..hadee yürü git gözüm görmesin senii..

(bkz: çek git bebeğim)
uzun zamandır sözlüğe giriş yapmayan bir yazarın bile, hala eski zamanda kalıp; "dördüncü nesil olmalısın sen, sizin gelişinizle ben çıktım. sözlük öldü." demesiyle içten sabır çektiren eylem.
(bkz: herkes rütbesini bilecek)
(bkz: çayda dem sözlükte kıdem) durumudur.
her yerde olduğu gibi sözlükte de hiyerarşi durumu.
beşinci nesil yazarlar onu yaptı, beşinci nasıl yazarlar bunu yaptı türü başlıklar açılması.
(bkz: burasi asker ocagi degil sozluk)