bugün

yazar uyuma sözlüğüne sahip çık başlığı ile birlikte peşpeşe kullanılası, yazarların birer birer eksi sözlük'e kaptırılmasından sonra söylenecek söz.
(bkz: #2555281)
an itibariyle birbirini siken nesilleri, ekşi vs. ulu kapışmasını, tribün muhabbetini gördükçe aklıma gelen düşüncedir. bu gidişle ya nesil kerhanesine, ya sözlük ringine ya da kale arkası tribüne dönecek dedirtir bana.
amına korum sözlüğü kim elden alıyo lan? diye tapki vermeme yol açan durum. tüm nesiller birbirini siksin ulan tamam beni de pes ettirdiniz. ama ulu sözlük ekşiyi de bafilesin. ancak böyle razı olurum.
nesil çatışmasından dolayı elden gidiyor olsa gerek. oğlum kavga etmeyin lan kardeşsiniz siz.
sözlüğü yobazların basması sonucu olmakta olan durum. fettoş söyler, uuserlar dinler.
"moderasyon uyuma!"
diye sesler çıkaran yazarlardan gelir bu haykırış, derinden gelir sesleri. inleme gibi, hazin bir inleme.
lakin ses, boğazdan gelir; akıldan değil, yürekten değil.
(bkz: seni seviyorum sözlük)
an itibariyle tedirginlik duyduğum durum. sol frame kendini kaybetmiş başlıklarla dolu.
Çok değişik bir yer oluyor gün geçtikçe.. Tuhaf tuhaf başlıklar. Irkçı söylemler. Neyse artık...