bugün

bebeğin babası tarafından cimer'e şikayet edilmiş.

https://t24.com.tr/haber/...eyecana-engel-oldu,995676

--spoiler--
CiMER’e yapılan şikâyet şöyle:

“CiMER başvurusuyla, …… adlı şahıs, ‘Batman Özel Zilan Hastanesi Kadın Doğum Doktoru Yüksel Işık, 11 Eylül 2021 tarihinde, hamile eşimin kontrolünü yaptığı esnada, eşimin talebi olmamasına rağmen çocuğumun cinsiyetini kendisine bildirmiş ve benim hayatımda yaşayabileceğim bu büyük heyecana engel olmuş bu da benim ve eşimin çok üzülmesine, tartışmamıza sebebiyet vermiştir' demiştir.

Bahse konu şikayetle ilgili hastane mesul müdürlüğünüzce gerekli incelemenin yapılarak 23 Kasım 2021 tarihine kadar konu hakkında müdürlüğümüz Sağlık Hizmetleri Başkanlığı'na açıklama yapılması hususunda gereğini rica ederim.”
--spoiler--
sağına soluna "acaba kamera şakası mı lan bu" diye baktığı düşünülen doktordur.

--spoiler--

benim hayatımda yaşayabileceğim bu büyük heyecana engel olmuş

--spoiler--

aga sen bu kafa ile daha çooooook büyük heyecanlar yaşarsın sıkıntı yapma kendine..
öncelikli ve titiz şekilde sikilmesi gereken bir derdi olan vatandaşımızın saçma şikayetidir.
Bunu da şikayet etmezsiniz be yuh yani.
Baska bir hekimi de elinde çayla cıktı diye sikayet etmisler. Millet çıgrından çıktı, hayattan intikamlarını hastanedeki calışanlardan alıyorlar.
(bkz: ama bütün sırrı bozdun ya)
Ben adamın eşi olsam "hayatımda yaşayacağım bu büyük heyecanı" diyen adamı cimer'e verirdim.

Abla yüzyılın trip fırsatını yakalamış bence tepmesin.

"Nsl yni bn hycnlndrmyo mym sni .s.s.s"
Başlık hatalı. Doktorda anormal bir durum yok. Görevini yapmış.

Başlık "cinsiyet söyledi diye doktor şikayet eden mal" şeklinde düzeltilmeli.
normal birşey bence. olması gereken hatta.