1. 1.
  http://birdebizesor.blogspot.com/ adresinden hakkında çeşitli bilgilere ve kullanımın iyileştirilmesi konusunda çeşitli bilgilere ulaşılabilecek telefon görünümlü tasarım harikası.
  1 ... besik durtmesi
 2. 2.
  walkman serisinin nadide telefonlarindan biri.
  ... lalapunx
 3. 3.
  kalitedi bir sony ericsson yapımıdır. 2008 de dünyanın en iyi telefonu ödülünü almıştır.
  ... meneldur
 4. 4.
  se'nin harika bir walkman telefonudur.. gerek özellikleri gerek tasarımıyla 2008'de dünyanın en iyi telefonu ödülüne sahip olmuştur.. klasik nokia telefonlardan sıkılan, harika ve zerafet dolu bir cihaz kullanmak istiyenlerin kullanması gerekir.. ayrıca yeni modeli piyasaya çıkmıştır.. (bkz: w995)
  ... anarchitekt
 5. 5.
  w810i nin 100 fazlasıdır kendileri. ya da değildir. sadece ismi öyledir.
  ... kiltesteresi
 6. 6.
  öperatör isminin yazdığı yerde sık sık sim aktif değil yazısı belirip kendisini kapatıp açan, müzik dinlerken mesaj yazmak istediğimde 1/4 oranında yavaşlayan, ortalama olarak haftada iki kez mesaj atarken donup kalan ve söz konusu gönderilemeyen mesaj binbir cambazlıkla silindikten ve telefon kapatılıp açıldıktan sonra ancak tekrar mesaj atılabilir hale gelen, ortalama altıncı aydan sonra sarjı alabilmesi için telepatik asimilasyon politikası uygulanması gereken, dahilindeki v-rally oyununu oynarken mesaj gelirse oyunda direksiyonu kilitlenen, tüm bu problemleri servise gidip gelmesine rağmen çözülmeyen; ama, ama tüm bunlara rağmen mükemmel ses kalitesine sahip telefon+kulaklık kombinasyonunun esas unsuru olan, gülü seven dikenine katlanır dedirten dertli telefon.
  ... dembedem