bugün

mal beyanı gibi slogandır.
Sağ sol önemli değil önemli olan milliyetçi olmak.
sol ne desen konuşamayacak iq'su çift haneli kişilerin söylemidir.
şerefsiz olunacağına solcu olmak insanlık için çok daha iyi sonuçlar doğurabilir.

vicdanı söylemiyorum bile..
gitsin isterse travesti olsun solcu olmasın zaten.
oldu o zaman biz seni tutmayalım.
fazla çaba harcamayın siz olmuşsunuz zaten.
önce adam olmayı dene sonra karar verirsiz şereflimi olacağım şerefsizmi olacağım diye.
tamam. entry burda.
önce insan gibi insan olmayı becerebilelim. sağ, sol şöyle dursun.
(bkz: Nasıl şerefsiz olunuyodu) * *
sermaye patronlarının sloganıdır.

(bkz: kapitalizm)
DogRu tespittir.
zaten ülkede %3'lük bir kısmı bile kaplamıyorlar bir de kendi içlerinde 1 milyon fraksiyon var. ne solcusu ?
Solculuk ne lan ya muslumansin yada degilsin.
sağcının ne demek olduğunu bilmeyen ergen söylemidir. böyle tipler ile oturup 5 dakika konuşmak nasıl bir salak olduğunu anlamaya yeter de artar bile..

ülkede siyaset konuşanların yüzde doksanı savunduğunun ne olduğunu bile bilmiyor.. sağcıyım diyor anlat diyorsun solcular şöyledir böyledir demeye başlıyor. lan sağı anlat sen gerizekalı sanane solcudan.. solcuya soruyorsun sağı kötülüyor her şeye karşı muhalefetim diyor. buda olmadı.. muhafazakarım diyene soruyorsun konudan hiç haberi yok takım tutar gibi parti tutar ancak.. milliyetçiyim diyene soruyorsun tek derdi ırkçılık olmuş bayrak sevgisi ecdad sevgisi devlet sevgisinden bir haber.. kürt tarafına hiç girmek bile istemiyorum terörü hak arama mücadelesi görenle ne siyaseti ne tartışması..

nasıl olacak peki bu işler..