bağnazlık.
izmitte yok değerini bilin.
görsel
te bu or...... evladı.
sol eli kullanan insanlar geliyor.
sol ayaklı futbolcu.
hiç kimse bu saçma unvanları almak zorunda değil. kimse bir unvan almak zorunda değil.

herkes fikir üretsin objektif ve realist olsun. tüm insanlık aynı noktada kesişir.

yok efendim solcu olmak istiyorum o halde ne yapmalıyım, sağcı olacağım ne yapacağım. bu saçmalıkları unutun. insanların beyni var. birisi size bir unvan taktı ise sert bir dille uyarmak gerektiği halde bu saçmalıkları destekleyen ve bu unvanları almak için çabalayan insanlar mevcut.
68 kuşağı ve mücadele.
Anarşi, sol terör grupları.
avantayı bulunca ağız yapısı değişip dişleri keskinleşen yaratık. parayı bulunca da " sikmişim eşitliği " derler.
çok kötü şeyler.
Excel'de left intend.
oha nasıl söylenmemiş?

(bkz: bıyık)
Ha bide solcu denince bazı kafalarda kürt millyetcisi falan geliyor. Ulan solculuğun ne olduğunu bilmiyorsunuz bari susun. Tabikide sol'un bir çok sınıfı var sosyalizm- ulusal sosyalizm- komünizm falan. Kürt milliyetçiliği dediğiniz şey ise markszim ve leninizm. Günümüzün pkk sı milliyetçilik sol görüşün temel taşlarından bir tanesidir.
Ne kadarda faşist kafası dolu lan, tam bisiklet ile çarpıp ve kaçmalık beyinler.

Öncelikle sağcılık-solculuk saygı gösteremediğim insan tipleridir. Bunun nedeni ise, sağcı- solcu bir nevi aynı konumda ikiside devlet adı altında savaşıyor, solcu devlet yıkmaya çalışır ama yine devlet kurar. Neymiş sınıf bilinçi yerim sınıf bilincini senin!. benim ideolojime göre devletçiliğin her sistemi bana ters geliyor. Devlet altında hiç bir zaman, insanlar eşit olamaz.

Kısa kes ya kim sıkler beni 10 uncu nesil yazarız çok yazdım..

Ok öptüm bb
oraya buraya sloganlarla eften püften sebeplerle kalabalık halinde yürümek.
kürt milliyetçisi.
ankara konur sokak, her tip solcu bulunur. yarısı banyo nedir bilmez.
sol kanat oyuncuları.
Muhalif kişi. Değişik gruplar. Sesi çıkan insanlar.
Bazen solcu yobazı olanlar. Bazı sanatçılar.
götünü yırtarcasına broşür dağıtan kısa boylu kürt kızı.
sağcılar başa gelsin diye uğraşan insan.
yavşak kelimesi.
ilk okuduğumda sol eliyle 31 çeken geldi aklıma lan.
sözde halkçı, burjuva takımı...

bizdeki tanımı bu.. başka yerlerde bilmem..
komünist olmak.
ekmeleddin ihsanoglu...şaka şaka.