bugün

insanın canını sıkar bu. o kadar yazar var, bir kişi bile mi adam gibi başlık açmaz?
Başlık açmaya sevkeder. Fakat oda boktan muamelesi görür.
yakındığım durumdur. Can sıkar.
tam anlamıyla ulu sözlük kültürüne hakim olamadığım için tam olarak nasıl başlık olacağını bilemediğim durumdur.
sen adam mısın sen bilirkişi misin sen kimsin lan swf sini hatırlatmıştır.
Hacu biz üç yıldır göremiyoruz sen iki günde adam gibi başlık bekliyorsun, şeklinde karşılık bulur. Zamanında Marks dan girip Hegel'i dolaşıp Nietzsche ile schopenhaueri tutup pavlovun köpeği ile schöreder in kedisine yedirmişliğimiz de vardır. Yersen.
(bkz: şorttan ve boxer dan belli olan penis/#21851413)
(bkz: penisin pantolondan belli olması/#21850915)

gibi enfes başlıkların yok sayıldığı anlamına geliyor bu.
sol frame de enteresan kisiliklerin anlamsizca kendini kanitlama cabalarini gormek.
Adam gibi başlıklara ilgi gösterilmezse tabiki göremezsin. Düzgün başlık istiyorsan düzgün başlık açma ve takip etme grubu kur.
insanin sıkılan canini daha da sıkan durumdur.
Giderek insanı sözlükten soğutan durum eskiden böyle miydi her başlığa bir şey yazmak isterdim şimdi giderek inci sözlüğe dönüyor buralar ayıpçıl şeylerden geçilmiyor bu ne böyle.
insanı bıktıran durum. ne abazaymış yahu bu millet.
sözlüğün içler acısı gerçeğidir.
son dönemlerde karşılaştığımız acı gerçektir.
Sapık, ahlaksız, megaloman, fanatik ve politik özellik gösteren yazarların meyvesidir.
sene 2013 olmasına rağmen hala çözülememiş problemdir.
hay sikiyim zihniyetinizi. ulan sözlüğe ayda bir falan giriyorum. her girdiğimde sol frame de sikimsonik işler tadında elitist başlık kesin görüyorum. ulan hepiniz üstün zekalı, çok seksi tespitler yapan adamlarsınız da diğerleri sikimsonik düşüncelerin varlığından ibaret spermler sanki. bi siktirin gidin ya. bi bitmediniz amk.
an itibariyle yaşanan durumdur. bir tane doğru düzgün başlık yoktur. sözlük nereye gidiyor sorusunu akla getirir.