Hamile kadınların yürümesinden bile rahatsız olan organizma söylentisi. Sanki seni baban sıçtı gereksiz
(bkz: sazan avı)
kısır galiba üstüne çok gitmeyin.
insanı komşusu doğurunca böyle oluyor haliyle. yazık ama ya.
koş bi tekme at, yobaz olduğunu belli et.
zinhar günah. allah baba çarpar sonra.

hamileyse küçük bir odada çürümeye terk edilsin. ara sıra güneş görmesin. hamile çünkü, seks yapıp hamile kalmış.
Trollük yaptığını sanan orusbu çoçuğunun açtığı bir başlık daha. Prim vermeyin şu mala.
hamile kadın görünce ahlakı olumsuz etkilenen gerizekalı söylemi.

lan daha ne kadar olumsuz etkilensin? zaten kalmamış ki?
Doğru bulmuyorum.
abdest bozan durum. bakin ben sevistim, kocam beni dolledi diye milletin gozune soka soka geziyorlar. bir de nasil dar kiyafet giyiyorlarsa hersey meydanda. cidden terbiyesizlik bu ya. musluman bir ulkede boyle olaylar hic hos degil. benim bozulan abdestimin hesabini kim verecek?
abazalığını ilan edip, eli dikinde iğrençleşmiş beyinleri sayesinde insanları tiksindiren, aklı kolonya misali uçmuş, ne idüğü belirsiz, aşağılık insanları bize göstermiş bir başlıktır. inşallah kendi eşleri de yarın bir gün bu şekilde aşağılanır da görürler hanyayı konyayı.
hamile kadınların yürüyüş yapması gereklidir. dünyaya bir can getirecek . her açıdan sağlıklı ve mutlu olmalıdır. rahatsız olanlar başını çevirebilir. abdesti kaçanlar da tazelesin.
(bkz: esneyen şeylere karşı duyulan tiksinti)
toplum içinde yadırganacak durum olup
kendini bilmez densiz kişiler tarafından
gülüşmelere neden olacak hassas konudur.
Hamile kadınların doğurması kadar ilginç bir durumdur.