bugün

Tam olarak nerede gezsin sayın bay?
Ne yapacaktı? Çocuğu evde mi bırakacaktı?
(bkz: o işin mahsulü olduğunu unutmak)
yapılan yorumlardan görüldüğü üzere bazı badecilerin ahlak yoksunu iğrenç görüşlerinin toplumda bir karşılığı yoktur.
Peygamberin karıları çadırından çıkmıyordu diye fetva getiremedikçe lafını etmeyin bence.
Hamileliğimde 9. Aya girmek üzereydim. Eşimle yolda yürüyorduk. Yaşlı bir amca tam yanımızdan geçerken olabildiğince genzini çekip yere balgam attı. Eşim adamın bunu benim karnım son derece şiş sokakta gezdiğim için yaptığını söyledi. inanmak istemedim; tesadüftür dedim ama böyle iğrenç bir düşünce varmış hakikaten. O kadar üzüldüm ki! O kadar zoruma gitti ki! Yıllar geçti dün gibi hatırlıyorum. Bu ne biçim zihniyet? Nasıl bir mantık! Nasıl böyle şeyler düşünebiliyorlar?
O iş derken?

Millet çatır çutur sikişiyor evladım haberiniz yoksa söyleyelim.
Halbuki ona gülme yavanlığını yapanları leylekler getirmiş(!)tir.
o işi sadece hamileler yapmıyor. ay cümleyi kuramadım anlayın işte. o işin bunla ilgisi yok yani. artık herkes yapıyor. sende yap belki de bu yüzden böylesindir ihtiyaç sonuçta.
O işi yapmış ne lan

Nasıl kafa yapısı bu
cemaat yurtlarında erkek erkeğe kala kala bu doğal süreci yadırgar olmuşsunuz.
kimse ayak yapmasın genelde toplum içinde o işi yapmış denilerek yadırganan durumdur.
hiç ar namus da kalmamış yazık ya.
göz zevkimizin içine eden ve adeta bakın ben seviştim ahlaksızlığını gözümüze sokan türk kızıdır. devletimiz bu duruma el atıp, ev hapsi mi artık ne gerekiyorsa yapmalıdır 9 ay boyunca.
amacı tabi ki vurdurmak olan kızdır. evet.
yaptığı ayıp olan kızdır. hamile hamile gezilmez puh rezil.
Neyle övündüğünü kendi de bilmez yardım edenlere tbi ki ypcksn çnk bnu bn çkrdm slk dercesine tavırlar sergiler. Cidden bu hamile kadınların etrafındaki herkesin kendi etrafında dört dönmesini beklemesi nası bi saçmalıktır.
dişi olsun yeter diyenleri tahrik eden aslında gayet doğal olan ama ülke türkiye olunca soykırımcı arap geleneğinin uygulanmasıyla garip hal alan durum.
gezer ulan sanane?
ulan ülkemizde içi fesatları gördükçe diyorum ki nasılsa geleceksiniz.
biz müzlümanız yanmayacağız diyenler gelecek hepsi.
cayır cayır yakıp orada aklıma gelen en güzel işkenceleri yapacağım.
Kadindir bir kac ay once creampie yapmistir.
sokakta hamile bir kadın görüp onu arzulayan bir bünye sapıktır. doğal olarak algılayan berrak zihinler bu haldeki kadınlara hiç sapıkça bakmazlar. zihni, fikri, vicdanı berrak tutmak önelidir. bırakın artık kadınların yakasını ahlaksızlar.
sokaktaki hamile kızı görüp tahrik olan adamdan daha kafir olan insandır. bedeninde taşıdığı güzel varlığa rağmen, bazı örümcek kafalılara göre saklanması, suçlu gibi yaşaması gereken varlıktır.
herşeyden önce o artık bir kadındır.

doğumdan sonra sarkık göğüslere, selülitli popoya ve bacaklara ve yağlı - sarkmış bir göbeğe sahip olmayacak türk kadınıdır. bebek doğurma makinesi olarak görülmemektedir.

yetiştireceği çocuklar da sosyal ve hayırlı evlatlar olacaklardır.
-herkes ömer tuğrul gibi şanslı olup leylekler tarafından getirilmiyo.
daracık seksi kıyafetlerle bakın bende ne mal var der gibi gerine gerine yürüyen türk kızıdır. alnı öpülür candır, canandır. şaka bir yana yakışmıyor güzel abicim az dinle sonra yorum yap, sizce hoş oluyorsa güzel buluyorsanız hamile kardeşlerimiz de böyle kendilerine yakıştıkları zannettikleri kıyafetlerle istediği yerlere girebilir çıkabilir, neticede demokrasi vardır özgürlük vardır kanunlar çerçevesince herkes dilediğini yapar. lakin şap ile şekeri karıştırmamak gerek alkol düzenlenmesi yapıldı 22.00 ile 06.00 arasında alkol satışı yasak dendi vay hükümet alkole yasak koydu iran oluyoruz edebiyatı yapıldı, hamileler sokağa çıkmasın dedi bir aklı evvel haydaa bu ne biçim iş oldu. şeytan ayrıntıda gizlidir. kimselerin günahını almaya gerek yok. ben antalyada yaşıyorum, ramazan ayında bile barlar cafeler açık herkes yiyor içiyor, hamileler bikini ile denize giriyor, kimse arıza çıkarmıyor. olay aynen böyledir. yani panik yok işler yetişir.
hem kız hem de hamile olması takdire şayandır.