bugün

En gereksiz uygulamadır bana göre. Bununla zaman harcamazsanız oturup atom parçalamıyorsunuz belki ama zırt pırt fotoğraf atıp sürekli kimin, ne zaman, nerede, ne yaptığını görmek nedir ya.

Kullansam snap atan arkadaşlarımdan bıkardım.
Video kaydetme ozelligi zaten vardi ortadaki tuşa basili tutunca video kaydediyodu.
az evvel yüklediğim program. nasıl kullanıldığı ya da ne işe yaradığı hakkında hiçbir fikrim yok. sadece facebook'un 3 milyar dolarlık teklifini reddedecek kadar taşaklı bir adama saygımdan dolayı yaptım bu yükleme işlemini.
3 milyar doları reddeden bir yazılımcının uygulaması. facebook teklif etmiş adam siye lan demiş.
ne işe yaradığını şu anda öğrendiğim bişey. bunlar çok fazlalaştılar artık. wikipedia da uzun uzun anlatmışlar ne olduğunu.

e whatsapp´te bile fotoğraf çekme fonksiyonu varken, facebook´a direkt fotoğraf yüklüyosan, bi de instagram falan var, bunlara ne gerek var, valla çok merak ediyorum.

benim bikaç arkadaşım var, bikaç iş arkadaşım var, onlarla whatsapp bağlantım var, aileyle whatsapp bağlantım var...bizim arkadaşlar bi de instagram a gir, dediler hadi ona da girdik...aynı adamlar bi de orda benim arkadaşım oldular- ne işe yariyosa-

birine resim gönderceksem, whatsapp´ ten gönderiyorum zaten...ya da facebook tan gönderebiliyorum. kendiliğinden siliyomuş, ulan kendin sil n´olcak ki, iki tane tık fazladan yap fotoğrafı sil...

aynı şeyi yapan bi sürü program türedi usta...bende bi whatsapp var,telefon bile edebiliyorum, instagram bile saçma geldi bana. girmiştim. çıktım şimdi.

bunların hepsi üç aşşa beş yukarı aynı şeyleri yapan programlar. bi tanesi olsa yeter. o whatsapp in de bisürü benzeri çıkmış adam var, whatsapp benzeri programlardan 8 tane var...eee?..ne işe yarıyo ki...
En gereksiz saçma sapan bir uygulamadır. Bir de köpek efektiyle kendilerini köpek yapıp her yere atıyorlar. it misiniz siz aq
tam indiriyordum ki hiç arkadaşımın olmadığını farkettim.
türk kızının da erkeğinin de affedersiniz yarrak gibi kullandığı, insanı soğutan app. eğer otomobile sahipse bu kullanıcı, programın bokunu çıkartması işten bile değil. şahsımın hikayesi özetle şu şekilde.

+arabasını çeken kız.
+karanlık bir mekanda ne olduğu belli olmayan foto.
+her gün istisnasız sevgilisi ile aynı pozu atan çift.
+arabasını çeken kız.
+arabasını çeken erkek.
+kitap kahve kombin fotoğrafını atan kız.
+kendini aselsan genel müdürü sanarak önünde pc açık ders çalıştığını bizlere gösteren kız.

başta güzeldi analiz yapıyordum, sosyal teşhisler falan. yok ama buna da şu an instagram gibi dayanamıyorum. internet öylesine çöplük ki anasını satıyım.
wp de hala uygulama çıkartmamış şirket. kardeşimin telefonundan giriyorum gerisini siz düşünün. ayrıca son güncellemeyle boka saran uygulama best friendleri göstermezsin anlarımda. neden telefondan önce çekilen fotografları yüklettirmiyosun? iyice kendinden sogutturan uygulama.
Ağır abi, efendi, hanım hanımcık gibi güzel nitelendirmelerde bulunduğun insanların mallıklarını gözler önüne seren uygulama. Koca koca adamlar şu uygulamayı kullanırken ne hallere düşüyor aq.

insanlar bu uygulama yüzünden anı Yaşayamıyor. Herkes eğlencenin dibine vurması gereken anda sınep çekme peşinde.

Velhasıl-ı kelam bünyem bu kadar yapmacıklığı kaldırmadı. 3 yıldır kullandığım uygulamayı tek hamlede sildim.
Yakin arkadaslarina aptal saptal video/fotograf, hoslandigin cocuga guzel/seksi , sevistigin cocuga ciplak resim gonderme programi.

Sevelim koruyalim .
windows phonede resmi uygulama çıkartmamış 3.parti uygulamalarınıda kaldırmış şirket.üstüne üstlük 3. parti uygulamalarını kullandım diyede hesabımı kitlemiş.(açılmamak üzere). severek kullanıyodum son yaptıkları çok sert oldu. yeri gelmişken
(bkz: windows phone pişmanlıktır)
Bugün ankaralıları dünyaya rezil etmiş uygulama. Bu nedir amk?
görsel
Bu nedir ya? görsel
Bir ben miyim acaba diye merak ettiğim, efektleri mide bulandırıcı, insanların şekilden şekile girdiği saçma sapan uygulama. Herkes normal ben anormalim sanırım.
Keko, kezo ve ergenlerin son zamanlardaki uğrak mekanıdır.