snapchat

ne işe yaradığını şu anda öğrendiğim bişey. bunlar çok fazlalaştılar artık. wikipedia da uzun uzun anlatmışlar ne olduğunu.

e whatsapp´te bile fotoğraf çekme fonksiyonu varken, facebook´a direkt fotoğraf yüklüyosan, bi de instagram falan var, bunlara ne gerek var, valla çok merak ediyorum.

benim bikaç arkadaşım var, bikaç iş arkadaşım var, onlarla whatsapp bağlantım var, aileyle whatsapp bağlantım var...bizim arkadaşlar bi de instagram a gir, dediler hadi ona da girdik...aynı adamlar bi de orda benim arkadaşım oldular- ne işe yariyosa-

birine resim gönderceksem, whatsapp´ ten gönderiyorum zaten...ya da facebook tan gönderebiliyorum. kendiliğinden siliyomuş, ulan kendin sil n´olcak ki, iki tane tık fazladan yap fotoğrafı sil...

aynı şeyi yapan bi sürü program türedi usta...bende bi whatsapp var,telefon bile edebiliyorum, instagram bile saçma geldi bana. girmiştim. çıktım şimdi.

bunların hepsi üç aşşa beş yukarı aynı şeyleri yapan programlar. bi tanesi olsa yeter. o whatsapp in de bisürü benzeri çıkmış adam var, whatsapp benzeri programlardan 8 tane var...eee?..ne işe yarıyo ki...