teyyip babasını savunamaya gelmiş got-kılı.
hoş gelmiş vatanperver ak parti evladı. silik ve ve ceza yemesin yavaş yavaş yazsın, küfür ve hakaret etmesin.
Günde 35 tane entry giren akp'li varlık ve göt kılı.
kendisi gibi düşünmeyen herkese çapulcu terörist diyen tuhaf insan. bunlara göre hiç kimse sesini çıkarmayacak, evden dışarı çıkmayacak. polis bir vatandaşı katletmiş ama adamın yorumu "çapulcu terörist"

yazıklar olsun size.
açılımı (bkz: sümeyye nin trolü) olan nick. dikkate almayınız bu yazarı.
akpye oy verdiğini yutub yasağı günü açıklamış olan ancak gün itibariyle mhp maskesiyle, chpye oy vermeyi düşünen mhp seçmenini gazlamaya çalışan son derece 'a'çık 'm'ert 'k'korkusuz arkadaş. ha gayret amk, biraz daha zorlasan fırıldak kubilayın tahtını sallayacaksın.
http://m.uludagsozluk.com...ksimden-indirece%C4%9Fiz/

hala geri vites yapmış diye eleştirilen yazar. ne kadar mal kemalsiniz yahu.
boş adamdır.
(#23287763) karakterini belli eden bir edepsiz. eleştiriye verip verebileceği karşılık bu olur ancak. şimdi bunun yakın çevresinden bir kıza aynısını deseler -sanal alem de olsa fark etmez- tatar ramazan kesilir.
(bkz: #23287763) yatak da daha hızlısını tanıyorum, annan...

yanlış anlaşılmasın kofi annan yatağa girmesi ile götünü dönüp uyuması bi oluyormuş...

yirsen, yimezsen gargara yaparsın yandan çarklı...
(bkz: 30 TL)
geleceğin hırsızı.

çal ama çalış oldu mu yavrum? bak o zaman çok sever bu halk seni.
Kendi ile aynı görüşe sahip yazarlar tarafından da kinanan zavallı bir yazar.
küfür etsen değmeyecek türde biri. nasıl oluyor da yazmasına izin veriliyor sözlükte anlamak güç. adamın ağzından kendinden olmayanlara en ağır şekilde hakaretten başka bir şey çıkmıyor. bir zavallı. net. sadece bu: zavallı.
(#23349883) aynı seviyeye geldiğim yazar. *
ben ne yazıyorum adam ne anlıyor.
(bkz: buralar entry dolacak)
(#23811818) zalim ruhludur. bu ülkenin başına gelen felakatlerde dahi siyasi partisini düşünen yazardır.
Düşünmeden konuşan bir yazar. Trollük yapıyorsa da çok kalitesiz.
Yetim galiba..
bu kadarda allahsız kitapsız olma be oğlum dedirten ak trolldür. entryede namus yokluğuna bakarmısınız lütfen ! (#23812839)