1. 1.
  sloborn dizisi
  sloborn dizisi
  sloborn dizisi

  Almanya-Danimarka ortak yapımı Sloborn dizisi, Türkiye yayıncısı Tv+’ın 2020 yılının Eylül ayında en çok izlenen içeriklerinden biri oldu. Koronavirüs salgını sonrası yayınlanmaya başlayan dizi tıpkı koronavirüse benzer bir konu işlemesi nedeniyle izleyicilerinin dikkatini çekti. Çekimleri geçtiğimiz yıl yapılan dizide güvercinlerden yayılan bir grip hastalığının Kuzey Denizi’nde yer alan Sloborn isimli adaya kadar ulaşması ve ada sakinlerinin durumdan ne derece etkilendiği konu ediliyor. Toplamda 8 bölümden oluşan dizinin yönetmen koltuğunda Dıogs of Berlin ve Uzayda Dehşet gibi yapımların yönetmenliğini yapan Christian Alvart ile Unplugged, Abikalypse gibi yapımların yönetmenliğini yapan Adolfo J. Kolmerer oturuyor. Dizinin senaryosunu ise Christian Alvart kaleme aldı. Dizinin imdb puanı ise 6,9

  》 Sloborn Konusu ...

  Almanya-Danimarka ortak yapımı dizide, güvercinlerden yayılan bir grip hastalığının Kuzey Denizi’nde yer alan Sloborn adasına kadar ulaştığı ve ada sakinlerini nasıl etkilediği anlatılıyor. Temasın ölüme yol açtığı bilgisi ada halkında panik ve önü alınamaz bir kaosa sebep olurken maske ve eldiven, insanların bir parçası haline geliyor.

  》 Sloborn Oyuncuları (Cast) ...

  Dizinin başrolünde Sevimli Hayalet ve Steig.Nicht.Aus gibi yapımlardan tanınan genç oyuncu Emily Kusche yer alıyor. Kusche’ye başrolde Wotan Wilke Möhring ve Alexander Scheer eşlik ediyor.

  https://yorumguncel.com/s...u-oyunculari-tv-dizileri/

  Fragman 》 https://m.youtube.com/wat...b_title&v=B24n5o6bfEc

  https://www.aa.com.tr/tr/...lenen-dizisi-oldu-/659868
  ... traveler of secret moments