bugün

telefonda grup konuşmalarına görüntülü olarak da katılabilsek keşke.
Göçüp giden mesajlaşma şeysi.
Görüntülü veya normal konuşma programı grup halinda konuşmalar veya ekran paylasimlari için en iyi sohbet programlarindan biri.
bu gün kırmızı kalp simgesini fransız bayrağı rengine dönüştüren anlık mesajlaşma ve görüntülü arama zımbırtısı. bu topraklarda ölen yüzlerce masum insan değildi zaten.
Yabancı arkadaşlarla konuşurken kullandıgım program ingilizcenin gelişmesine de olanak sağlar.
allah belasını versin bu konuda başka bir şey demiyorum
Goruntulu konusma programi.
Uzaktaki sevgiliye kavuşmayı sağlayan uygulama. Zor günlerimizin kurtarıcısı.
+7 sanal seks itemi olan uygulama.
Kullanmadığım ama kullanmayacağım anlamına gelmeyen uygulama.
kontör yüklediğinizde bilgisayardan telefonu aramak kadar iyi bir şey yoktur bu programda.
En yararlı ve an sağlam çalışan iletişim programıdır. Arkadaşlarınızla oyun oynarken çok keyifli olabiliyor.
Sevdiğim bir uygulama fakat zil sesi rahatsız edici doğrusu.
Sözlük kızlarına konser verebilirim. Canlı müzik severler eklesin.

Canlı bir uygulama.
internetiniz iyi olduğu sürece ses ve görüntü kalitesi gayet de güzel olan android ve iphonelarda kullanılabilen iosun desteklediği bir uygulamadır.
hala kullanan var mı dediğim saçma sapan uygulama.
"Görmedim."

Benim için anlamı bu kadar. Artık yok zaten.
hayatımda hiç kullanmadığım program.
hayatımda ilk defa bir kullanıcısına denk geldiğim program. merhaba uzaylı.
Msn'in yerine gelen ve aslında msn zamanında da olan sosyal iletişim programı.

Tanımdan sonra kendim için ifade ettiği yere geliyim; yok. Neden yok? Ben de bilmiyorum. Sanırım bilgisayarda online oyun vesaire gibi aktiviteler yapmadığım için. Çünkü kardeşimi gözümün önüne getiriyorum; herif Counter, Payday, League of Legends ve daha ismi aklıma gelmeyen bilimum oyunu oynarken arkadaşlarıyla makara muhabbetinin dibine vuruyorlar. Hatta öyle dibine vuruyorlar ki bazen kavgaya geçiyolar. Bak mesela şu an; "-Bomba at oraya, evet makinenin arkasında, helâl!" diye bir muhabbet dönüyor. Yeni nesil iletişimci azîzim...
Microsoft burnunu soktu sokalı eski pratikliğini, sevimliliğini yitirdi sanki.
Eqleyin konuşalım ama sevgilim var bilginize.
Sadece muhabbet.
yeni model msn.
Uzun mesafeli arkadaşlıklara birebirdir.

Hem beleş, hem harika kalite.
Ayrıca kurulumu da basit, daha ne isteyelim?
amına kodumun orospu çocukları

yerin dibine batın inşallah