bugün

Kuvvetle muhtemel gelin hanım yazdırmış. Ama şunu öğrenmesi gerekiyor, o koca günün birinde illaki o eğlenceleri özleyecek.
Fazla iddialı bir laf olmuş.
Mezhepler, mideler Konya ovası.
Allahın bildiğini kuldan saklamayan damat / gelin.
Kadınlar evlenme konusunda rekabetçidir. Sürüden ayrılmanın verdiği hafiflik ve zafer sarhoşluğuyla bunu gelin yazdırmıştır diye düşünüyorum öteki türlüsü aklıma yatmıyor .
Cok aptalca.

Cok varoş.
Nasıl bi kuyruk acısıdır bilinmez.
bu bildiğin cuckold falan. yani gidişat ona doğru sanki.
Evliyim; eğlendiği olmayı tercih ederdim.
gelinin yazdırdığına emin olduğum yazı. özellikle sosyal medyadan, en sığ ve yavan haliyle sürekli pompalanan, "kadınlar güzel olmalıdır, (hatta sadece 'güzel' olmalıdır), zengin bir koca bulup evlenip çocuk doğurmak yaradılışının yegane amacıdır" kafasının sonuçlarıdır. bu yaşananların yegane amacı foto paylaşmaktır, kalitenin hiç önemi yoktur. "hepinizle eğlendi" diyerek esas derdinin hemcinsleri olduğunu zaten göstermekte.
Sadece Yüzsüzlüğün kelimelere vurulması ve kabulü.
gelin arabası ve gelin mesajını açık ve net vermiş.
daha ötesi hayal ve fantezidir.
Bu bence bir kuyruk acısı nedeniyle, gelin tarafından yazdırılmıştır. Özellikle adrese teslim olmasından da, muhatabın düğüne gelecek ya da araba apartmanın önüne çekildiğinde görebilecek biri olduğunu düşünüyorum.. yani bizzat komşunun kızı veya eş-dost, akraba kızı.

Konu bu kadar ayağa düştüğüne göre, damat 45 günlük balayı (reklam arası) sonrasında yedek hatunu devreye alır diye düşünüyorum. yani, "nerden baksan tutarsızlık, nerden baksan ahmakça"...
izmir'den gelin alan damatların klasik sözü. evet
görsel
Bir şerefsizle evleniyorum diyerek kabalaşmak istemeyen gelin ya da damat beyanıdır.
Size şu hayatta yaşadığım ve gördüğüm tecrubelerden birini söyleyeyim mi ?

Alışkanlıklar kolay bırakılmıyor

Bir kız geçmişte sevgili edinmiş bir şey yaşamıştır ona bir şey diyemem

Ama bir kız daldan dala zıplamışsa bu yaşına kadar

Çorap değiştirir gibi erkek değiştirip önüne gelene ezdirdiyse

Sizinle evlendikten sonra da ziplamaya devam eder

Akıllı olun derim

Elbette hayat sizin karar sizin.
nereye doğru kusuyorduk?
görsel

kadın veya erkek fark etmez, bu cümleyi kullanabilen bir birey ağır gavattır.

bir daha eğlenmeyeceğinin garantisi var mı?
görsel
Bu kadınların kendilerine hiç saygısı yok. Bu salakların yok olmasını diliyorum. işte bakın tik tok ve türevi mecralarda salak salak hareketler yapanlar bu kendini eğitememiş andavalların çocukları.
seninle şöyle...
Bir zavallıya ait acınası ve utançlı cümle.

Bu denli içi boş, zırva bir tespiti yapabilmek için, kafayı bali torbasına gömmek gerektiğini düşünüyorum.

Bir kadın olarak bu cümleyi utanç verici buluyorum ve bu hatunun eşi olmayı dünyanın en büyük talihsizliği sayıyorum.
Diyeceklerim bu kadar!
Kocası başka kızların yapışkan sütlerini içmiş kadın beyanıdır, net gerizekalıdır.
Eğlenmek ayıp bir şey mi?
Biraz mantığı ve kendine özsaygısı olan şu cümleyi kurmaz zaten.
instagram kezbanlarının klasik zırvası olan cümledir. Bazı kadınların kendisine hiç mi hiç saygısı yok cidden. Bu ne bayatlık ve basitliktir yarabbi... Hayır bu gösteriş de değil.. Bu ucuzluk ucuzluk.. Tengri, kimseyi böyle sonradan görme ve ucuz karılardan yapmasın, alaş..