bugün

kendine güzel bir tarz yapmıştır. *
altına turuncu pantolon giyiyorsa siktirsin gitsin.
Siyah üstüne beyaz kravat takan erkeğe göre daha tercih edilesidir.
üst taraf komple siyah hatta pantolon da siyah olup altına da beyaz giyiyorsa işte o (bkz: )kro dur.
emre aydın pigmesidir o.
Cengiz Abazoğlu yorumu :
Emre beey damalı pantolon üzerine yaptığınız siyah gömlek ve kravat size hiç yakışmamış. deri bilekliklerinizi oldukça demode buldum. O daracık vücudunuz siyah renkle iyice daralmış, size puanım 1 emre beyciğim.
kravat az biraz fümeyse eyvallah ama simsiyahsa ya mafyadır ya da bir pavyonda şeftir.
benim öğretmenimdir o. kendisinin beyaz atletinin görüldüğünü söylediğim andan itibaren bıraktım siyah gömleği üstüne siyah kravat takandır o.
sözlükteki bağyanları öğrenmemize yardımcı olan erkektir. allah razı olsundur.
(bkz: okan bayülgen)
renk uyumu sağlamıştır. fakat kravat görünmedikten sonra neye yarar.
içinde acısı vardır onu dışına vuruyordur veya içi kararmıştır.
kravatı hafif parlaksa mükemmel bir estetik yakalayabilir.
hoş bir kombine, her daim moda olacaktır çünkü.
muhtemelen new wave dinleyen erkekdir...
parlak bir gömlek giymişse eğer aman aman evlerden ırak.
kendisine uzaktan bakan biri siyah bir kravatın varlığından bahsedemez. zira bu kişi komple siyahlıktan başka birşey göremeyecektir. biz buna perwoll siyah sihri diyoruz.

gömleğin rengi değişirse şayet kravat ancak görülür ki işte biz, fondaki renk değişimine paradigma kayması diyoruz ayrıca.
matrix reyting yaptığı dönemlerde modaydı.
midyum bedende olup bol kesim larc gömlekle geniş kravat takıyorsa can sıkıcıdır.

yok bedenine göre, dar kalıp gömlek giyip, yine dar kravat takıyorsa olmuş diyebileceğimiz erkektir. ben apaçi yapım gereği bol ve zincirli (zeencirli) pantul giymeyi tercih ediyorum o ayrı.
esmer bir erkek bu kombini giyerse, böcek gibi olma ihtimali %90.
takım elbise ile birlikte giyiliyorlar ise gömlek renk tonları asla takım elbise ile aynı olmamalıdır. hal böyle ise burada asıl sorun, kravatta değil o kravata fon oluşturacak gömleğin rengindedir.

kravat renginin tonu, ister takım elbise ile isterse takım elbisesiz giyiliyor olsun, daima gömlekten en az iki ton koyu seçilmelidir ki hafif kalmasın, taşıdığı aksesuar etkisi ile ağır dursun.
dar kesim gomlek ve ince bi kravat ise bir de erkegin omuzlar genis vucudu atletikse yeme de yaninda yat karizmatikligidir. erkekler deneyiniz.
giyinmeyi bilen, karizmatik, bak bak doyulamayan erkektir. kızlar olarak kendisini tebrik etmeyi bir borç biliriz.
benimdir o , başlıkta söylenmemiş ama üstüne de siyah takım elbise ve altına siyah ayakkabı giyiyorum , gerçekten mükemmel bir stil , beğenmeyen de siktirsin gitsin açık ve net söylüyorum gözleriniz bozuk amk.

ha ama gömleğin tonu bir tık farklı olsun ceketten , kravatınız da parlak olmalı ki belli olsun , yani farklı tonlarda giyerseniz efsane bi giyim tarzınız olmuş olur.

nasıl göründüğü için ekteki resme bakınız ;

görsel

edit : ahaha kırmızı pantolonlu tayfa eksilemiş aman ne üzüldüm ne üzüldüm.
beyaz tenliyse çekicidir.. öbür türlü kara kara yüzü görünmüyor ıyyk.
Sanılanın aksine tona ton uyum olursa jilet gibi bir görünüm sağlar.