bugün

Gripseniz eğer burun üzerindeki herhangi bir yerdir. Özellikle de yan taraflarına yakın yerde ise. Hele ki tam meydana çıkmamışsa, patlatma imkânın da yoksa ölmek istersin o sivilceye sahip olmaktansa.
ıkı kas ortasıdır kı genelde orada cıkar, hıc sasmaz sagolsun.
anal yapanlar için, göt deliğidir.
Burnun tam ucu,kulak memesi, alın ortası.
kaş ortası.
ötesi yoktur efendim , sivilce geçene kadar maho gibisin.
parmak ucu.
iki kaş ortasıdır. o nasıl bir yerdir, başka yer mi bulamadın sivilce ? bir de patlatılmamışsa bembeyaz gezilir günlerce onunla birlikte. hele hele burun üstünde çıkandan hiç bahsetmiyorum dostlar.
şüphesiz penistir. yürütmez adamı.
burun kıkırdağının tam üstü bu da benim intihar bazen intihar sebebim. millet ne diyecek korkusuyla onu yok etmeye çalışırım ancak bir de sıkılmaz ya.
totonuz da.
Ağnının tam ortasında.
biyik kismi. yani dudak ustu. elim degiyo bi de arada ki of ne of.
kulak içi en berbart yerdir.
Sirttir.
Bir yere yaslaninca can yakar.
burun içi.
Dudak çevresi. Öldürmez surundurur. 1 haftadan önce gitmez , kendi gitsede 2 hafta yeri belli olur.
Burundur. Öküz gibi meydandadır. iskoçyadan ithal william wallace olsanız burun sivilcesi ile hakkı bulut gibi hissedersiniz.
kıç ve kafa derisi.
Cinsel organdir. Cok aci cektirir.
kulaktır. ağrı yapar o tarafa yatamazsınız. geçici duyma sorunlarına yol açar. tamam o kadar yapmaz ama kötüdür yani.
Burundur efenim. Çünkü burunda insan gibi çıkmaz adete burunun üzerinde sivilce değil sivilcenin üzerinde burun vardır.
burundur.bir hafta boyunca aynaya bakıp küfür etmenize yol açar.
kulaktır arkadaş. ağrısı adamı ziker.
sırttır. deli eder adamı.
alnımda çıkmıştı lisedeyken. ben de sıkmıştım vs, baya bildiğiniz yara olmuştu, hatta geyiği dönmüştü boynuz mu çıkıyor babında.
sivilce öyle bi şeydir ki çok güzel görünen bi anda çok çirkin gözükebilir.
insanlara çok güzel dersler verir diye düşünüyorum.