bugün

adriana lima bile olsanız kendinizi berbat hissedeceğiniz yerdir.
geçen yıl iki kaşımın ortasında bildiğiniz bezelye kadar bi tane çıkmıştı, şişmişti ve makyaj yapmak sadece rengini düzeltiyordu. hani tabir-i caizce duvara toslamış gibiydim, iki gün okula gitmedim, 3. gün" artık yeter şişiği biraz inmiş kimse fark etmez kırmızı da değil " gibi tesellilerle okula gittiğimdeyse herkes sivilcemi yanardağ' a benzetti. anlıcağınız berbat bi durum. çıkma ey sivilce!
burunun üstü. bildiğin gargamel oluyosun.
sevgilinin yüzü. benim neremde çıkarsa çıksın aga da bakınca huzur bulmak istediğim yüzde çıkmasın. aşktan soğutur valla.*
bir erkek için en kötü makat gibi duruyor...
en kötü yer çatalın başlangıcıdır.
her yer olabilir.
kulak memesi.
genital bölgedir. insan içinde deli gibi kaşınır, bir kaşırsın iki kaşırsın, üçüncü de etrafta kız mız var demeden ver edersin küreği*.

*: yazar burada el organını kürek 'organına' benzetiyor.
surattır, bütün karizmayı bozar.
Öncelikle burun içi .o nasıl bi acıdır o . Ve ertesi gün gelen sol gözünüzün sol tarafı .tam kulak ile göz arasındaki nokta .beynini acıtıyor bırak sıkmayi durduğu yerden beyninin derinliklerinde .yaşamayan bilemez bunları bilemez .
göt deliği çevresidir. patlatıldığında enfeksiyon kapma riski yüksektir.
burun, çene, alın, saç içi.
kasık.
çok sıkıntılı anlar yaşatır. pantolon değer bilmem ne.
dudak.en çok burda çıkan sivilce acır.
Burun ucudur. Ne kapatıcı sürsen kapanmaz.
Burun kenarı.
burnun tam ucu. bir de büyükse hayattan soğutur.
kulak içidir. ciddi diyorum yatarken sivilcenin patlaması sonucu geçici işitme kaybı yaşayan arkadaşım var. dikkatli olmak gerekir.
burnun tam ucu ve kulak kepçesidir.
Netice de çıkması en kötüsüdür . Çünkü oturamıyorsun , sırtüstü yatamıyorsun , otursan bile italik bir duruş şeklinde oturuyorsun . Hatta bu osururken yapılan duruş var ya ondan bahsediyorum işte .
burnun ucudur , gargamel gibi o nedir öyle be. Allah korusun başıma gelmişti birkaç kez küçük yuvarlak yara bantları varya onla gezdim.
burun ucu ve alnın ortası ne yapsanda saklayamazsın, o görüntüye katlanmaktansa çok acıyan sivilceler tercih olunur.
kulak içidir kesinlikle.
Tam olarak burnun içinde çıkması. Gerçekten acı veriyor .
göt. (hata:entry nerede) iki soruya birden cevap oldun ey göt.