bugün

aslında bi bok yedik seni kızdırdık bari şöyle diyelimde gönlünü alalım manevrasıdır.fakat bayanlarda nasıl bir güzel yumuşama yaratır akıl mantık almaz.
-ya orçun hayvansın sen
-tikigül kızınca çok güzel oluyosun
-ya konuyu değiştirrrmeeee * *
duyulabilecek en yavsakca cumle. sinirli olan kisiye cinnet gecirtebilir. soyleyenin suratina okkali bir tokat gecirilmesi vaciptir.
bazı durumlarda anti-depresan özelliği taşıyan kompliman cümlesi
sen de abazanlaştığında daha da salaklaşıyosun şeklinde cevaba müstahak önerme
sinirleneni daha da çıldırtan söz.
sado-mazo eylemlerine karşı tarafı da alet etme peşinde olan kişi söylemi.
he eskiden çirkindim yani sinirlenince güzelliğim çıktı ortaya öylemi!diyerek söyleyen kişiyi sinir edilmesi uygun öbek.
devamı yatakta biten ateşli sevişme öncesi söylencesi
her kıza sölenmez,bazılarında ters teper,gözünüzün üstüne kafa olarak geri döner sonra o güzellik
-lan gutbettin neden kemale, ona borcumu vermeyeceğimi, ona günahımı bile vermeyeceğimi söyledin?
*neden mi? sen sinirlen diye ahmet abi
-ne demek ben sinirleneyim diye lannnn?
*abi yenge dedi ki, sen sinirlenince daha bir güzel oluyormuşsun.
-peki gutbettin, sen de buna inandın?
*evet abi
-hemen test edelim, bakalım sinirlenince güzel oluyorsam, adam öldürürken de acaba güzellik kraliçesi oluyor muyummm!!!
+ellerinin çok güzel olduğunu söyleyen oldu mu?
-hayır
+sinirlenince çok güzel oluyosun
-a aa.. sinirlenmedimki ayol
+buraya sık gelir misin?
-aaa, ayol ezberden konuşuyosun sen.. bi kendingibi konuş bakiyim?
+meme göt! göt meme göt! meme göt meme..
-tamam tamam anlaşıldı..
+sinirlenince sık gelir misin söyleyen oldu mu?
-hah.. yandı devreler.

(bkz: yiğit özgür esprileri)
bu cümleyi sık kullananlar 'gülmek sana çok yakışıyo' da derler kendileriyle çelişirler kompleman yapmak adına.
çiftlerin çok kötü bir olay yaşamasının ardından sinirlenen hatunu yatıştırmak , ona moral vermek için söylenen en güzel söz.
hatunların daha fazla sinirlenmesine sebebiyet veren cümle.
(bkz: sinirlenince çok güzel olursun diyince çok daha güzel oluyorsun)
(bkz: her halin başka bir alem)
(bkz: her halin başka bir güzel) *
sinirlendiği kişiden dayak yemekten korkan kişinin kuracağı cümle.
erkek repliği. eee ne bu şimdi diyesi gelir insanın, sen beni sinirlendir sinirlendir sonra geç karşıma beni seyret, neymiş, çok güzel oluyormuşum. bu arada;

beni tanıdılar sen kaç *
(bkz: güzel olduğunuz kadar küstahsınız da)
sinirlendirdikten sonra ortamı yumuşatmak için söylenir. Ancak bazen ortamı yumuşatmak yerine daha da gerginleştirebilir. Koca bir yalandır.
sevgili size kızmıştır, sinirlidir, ve de haklıdır. ortamın geriliminden sıyrılmak için tek çıkar yolunuz bu cümledir. söylemek lazımdır.
ayrıca, anneye de söylenebilir.

-sinirlenince daha bi güzel oluyorsun anneciiim!

anne yumuşar.
bunu söyleyen adam var ya, salacaksın 1 mayıs'ta taksim'e, çevik kuvvet güzelliği ve siniriyle karşılaşacak.
sonra sen sağ ben selamet.
bir kıza söylendikten sonra kızın kişiliğine göre iki türlü sonuçlanır. Ya hoş bir gece ile. ya da kafanıza en ağırından bir kaç çanta darbesi yiyerek.
(bkz: kızlara söylenebilecek en gerizekalı cümleler)
insanın sinirinin ve mutsuzluğunun ciddiye alınmaması aksine ortamı yumuşatmaya çalışılması çabası sözcüğüdür. sadece daha çok sinir bozar.
-sinirlenince çok güzel oluyorsun badegül.
-senin ananı avradını..