bugün

league of legends herosu. pasifi sayesinde manası kadar health kazanır(galiba böyleydi). çok güçlüdür, zor öldürülür ayrıca tutup adamı geri atması ve slowlamasıyla takımına çok yardım edebilir.
league of legendsin kovalanmayacak şampiyonlarından.
sabır gerektiren oyun karakteri.
oyunun en şerefsiz herosudur.
proxy yapıyorsa dua edin mid-bottan erken kule alabilesiniz. diğer lanelara yardım etmek zorunda kalıyor bu şekilde. aksi taktirde proxy singed ın counterı yok. kendi haline bıraksan tf de ilah oluyor, kovalasan takımın baron-drake-kule kaybediyor. takımınızın ormanına tecavüz ediliyor. falan filan.

dipnot: riot singed alınır
4 oyundur dereceli de terör estirdiğim herodur.op dir. mid game e kadar adam gibi item çıkarsanız takımınız aptal değilse tf kaybetmeniz imkansız çünkü hatırı sayılır bir büyü hasarı vuruyor. karşı takım bana focuslanıyor ben kaçarken takımım diğerlerini indiriyor. oynaması çok zevklidir.
tam tamına boş olan bir hero.

ben hayatımda bu kadar boş bir hero görmedim. ne tf ye giriliyor e skili dışında çöp olan champ. riot silin şu boş heroları vallahi.

edit: bunu eksiliyen yazar bir o kadar boş.
Bos olmayan ve kovalanmamasi gereken sampiyon. Karsiya zaman kaybi yasatir ortaligi iyi karistirir.
bruiser ve damager toplaner dönemini bilen oyuncuların sövdüğü karakter. assassin meta yerleşmeden önce görecektiniz signed'i, 2 ay önce renekton neyse oydu, 2 kule arası farmlar, kovalarsan kaçar, kaçarken seni keserdi.

blade of the ruined king ve hydra toplane i çok bozdu, fulltanklar yokoldu.
alistar ile kule altına itip hoplatıp alabileceğiniz herodur. fazla kovalamayın, sadece arkasına savurduğunda bu taktiği uygulayın.
oyunun en zevkli herolarındandır. oyun başında koridoru fazlaca ittirmiş rakibi kule altına fırlatıp ilk kanı alınca küfür yemeniz kaçınılmazdır.
yavaşlatabilme yeteneğiyle etkili bi herodur ama aynı zamanda ağır olduğu için kullanması zordur ve sabır gerektirir. sikime benzeyen bi lol karakteri.
league of legends'te bir şampiyon.

sadece salaklar kovalar bu şampiyonu. az önce soloda oynuyorum wukong'a karşı canım yarıdan az, aatrox ganga geldi açtım q yu kendi kuleme doğru koşmaya başladım derken 2'de 2 yaptım.
Çok farklı bi hero 1 ay oldu alalı ne zaman secsem karşıma bufflanmış garen Yada darius geliyor şanssızlık yüzünden bir türlü tadıyla oynayamadığım lol herosu.
Aramda falan iyi ama ranked da sıkıcı ve hantal bi hero metaya göre.