bugün

%90' ı en arka sol tarafa oturur.
Huzur bozan tiplerdir (bkz: seçeceğiniz filmi skim) (bkz: teenage mutant ninja turtles 2014)
sinemadaysa normaldir canım. swh.
Şu yersizlik yok mu?insana böyle densizlikler yaptırır!
işte bunlar hep fantazi.
(bkz: sevgili koltuğu)
çoluk çocuk gidilen sinema keyfini bozan çiftlerdir.
festival filmleri favorileridir, genç bir liseli festival filmlerini yakından takip eder.
En arkada oturmalarını rica ettiğim cifttir.
Bir defasında tam önümdeki koltukta vardı bu türden rezalet resmen.
parkta yiyişen çiftten azcık daha edeplilerdir.
ortaokul ikideyken dört kız gittiğimiz bir filmde ilk kez denk geldiğimiz liseli çifttir. söz konusu çiftimiz en arka taraftalar, biz ortalardaki koltuklardayız. sinema da tenha biraz, fazla kimse yok. arkadaşlar dalmışlar filme, ben sesler duyuyorum. bir döndüm arkamı sevgili çiftimiz işi götürüyorlar. ben neye uğradığımı şaşırdım. o zamanlar tabi ağır kezbanım, ayıp, günah, pis diye öğretmişler bana bazı şeyleri. bir de hayatımda ilk kez tanık olmuşum o an, öpüşmek möpüşmek nedir bilmiyorum sadece dizilerde gördüğüm ütopik bir eylem, gerçekliğinden kuşkuluyum. sinirlendim aşırı, birşeyler yapma gereği duyuyorum, bir ahlaksızlığa ortak oluyormuşum gibi geliyor falan, o kadar büyütmüşüm kafamda. sonra kızlar farkettiler. aramızda fena ahlak bekçisi bir arkadaş da var. tabi bu kızımız gelecekte bu işlerde hepimizi sollayacaktır aynı zamanda. işte bu arkadaş filmin ortasında gitti görevli birini çağırdı bizi rahatsız ediyorlar diye. görevli çiftimize birşeyler söyledi. o an kızla oğlanın surat ifadelerini hiç unutmuyorum ama. sonrasında ses falan kesildi, filmin sonuna kadar paşa paşa izledik hepimiz. şimdiki aklım olsa bu kadar abartmaz gidip şikayet eden arkadaşa da fena kızardım. belki öpüşmek için uygun bir yer bulamamışlar, yazık değil mi yani? tabi arkadan gelen şap şup sesleri de hiç hoş değildi ama. işte bu da böyle bir anımdır.
Bunların hepsi amerikan oyunu.
Liselidir abisi.