bugün

herhalde şimdiye kadar içinde bulunduğu dizi,film ne varsa teker teker izleyip, ben kendime oyuncumu diyorum deyip ağlayarak verdiği karardır.
haklı davranıştır. örnek alınasıdır. bende atomu parçalama ve yapay beyin üretme işime biraz ara vermeye karar kıldım.
(bkz: şükürler olsun allahım)
"oyunculuğu bırakmak için önce oyuncu olmak gerekmiyor mu?" diye sorulası durum.
maganda erkek arkadaş yüzünden kariyerini harcayan cahil kızlar kervanına ünlü ünsüz herkes katılıyor demek ki...
oyunculuğa söz hakkı doğuran eylem.
ben oyunculuktan yana bir insan olduğumdan, olayın aslının
"oyunculuğun sinem kobal'ı bırakması" şeklinde gerçekleştiği kanaatindeyim.
oyunculuğu tanırım, gururludur. "kimse beni bırakamaz, ben istifa ederim" tarzı biri.
sinem'e gelince; üzülmeli sahnelerde baydığın bakışlarını özleyeceğiz. ya da yalan söylüyorum.
"oyunculuk"tan bomba gibi yanıt: siktir git.
Zaten becerikli bir oyuncu da değil gerçekçi olmak lazım. Bıraksın bence de hemen.
(bkz: süheyl ve behsatın ayrılması) benzer durumlar.
gossip girl çakması küçük sırlar dizisinde, blake lively çakması seksi bakış atma çabalarını gördükten sonra:

(bkz: oyuncu muydu)
müthiş olur keşke diyelim başlığa itafen.
zaten osuruk gibi bir oyunculuğu vardı dedirtir bu haber. oyunculuğu bırakmasıyla türkiye ortalaması bir nebzede olsa artmıştır sayesinde.
o oyunculuğu bırakmadı, oyunculuk onu bıraktı.
bu über yetenekli hanım kızımız oyunculuğu bırakıyorsa, ona gereken değeri vermediğimizdendir. Dizideki ölü balık gibi bakışları, donuk hareketleri çok özlenecektir.
(bkz: sinema dünysı yasta) .
oyunculuk yeteneği olmadığından çok isabetli karardır. kendisini tebrik ediyoruzdur.
şu inanılmaz oyunculuğu, mimikleri bir daha göremeyeceğimizin habercisidir. yastayız...

görsel
belki de en hayırlısıdır.
(bkz: rol yapmaya çalışan sinem kobal bakışı)
hayatı boyunca verdiği en mükemmel kadardır. eninde sonunda doğru yolu bulması, türk televizyon dünyasını ve türk halkını sevince boğdu.
sarhoş rolü yapmaya çalışmasından sonra bırakması gerekiyordu zaten. geç kalmış.
+aloo Ssinem kobal'mı?
-evet buyrun
+saa sinemcim sen ne hayatına son verdin demiştin?
-oyunculuk hayatıma
+ne hayatı ?
-oyunculuk
+ahahahaha kapat kapat. allah da seni güldürsün emi... çdsfkşldf
(bkz: ucuz kurtulduk)
(bkz: reklam kokan hareketler bunlar)
fazla da sevinilmemesi gereken durum. zira arda turan dan ayrıldığı anda geri döneceği kesindir.
şahsımı gözyaşlarına boğan eylem.
artık bi efsane haline gelen küçük sırlar dizisinde sinem kobal gibi bir yetenek olmayacak mı yani?
bu dünya iyice çekilmez hale geldi.