ünlülerin pek yapmayacağı türden bir davranıştır.
başlamış mıydı ki?

selena selena oyuncu oldular amk.
vatana millete hayırlı olacak eylemdir. milli bayram ilan edilebilir.
- Donuk surat ifadeleri ve anlamsız bakışlar... Arda turan'ın etkili olduğu bilinmekte.
(bkz: gerçeği söyleyin doktor)
darisi kalbim seni sectideki derinin yani ezgi eyüboglunun basina.
çok yerinde bir hareket...
ama başlıkta bir yanlışlık var... oynayamıyor ki oyunculuğu bıraksın... hiç olmayan birşey bırakılamaz ki...
sinem kobalı bu doğru hareketinden sonra alkışlıyorum...
tiyatro ve sinema dünyasının yarınları için umut veren, insanlık için mutlu ve kutlu bir gelişmedir.

zamanın çok çok ötesinde kendisine arda ile mutluluklar dileriz.
düzce şehir merkezinde havai fişekleri ile karşılanan, insanın aklına geldikçe oley be oley diye kendine karşı hitap ettiği olaydır.
isabet olur.
bugün öğrendiğim haberdir. Rahşan Gülşan yazısında insanların Sinem Kobal' ın oyunculuğu bırakmasını ülke çapında sabaha kadar halaylarla kutladık demesinden bahsetmiştir.
sinem kobal ın yalanladığı eylemdir.

--spoiler--
oyunculuğu bırakmıyorum, kamera önünde olmaya devam edeceğim. sanıldığı gibi arda benim işime engel olmuyor. tam aksine destek olup, saygı duyuyor. ikimizde yapabildiğimiz sürece bu işlerin içinde olmaya devam edeceğiz. bu dedikodular saçma sapan hayal gücünün ürünüdür.
--spoiler--
arda avrupa'ya transfer olacak demektir. aksi takdirde bırakmaz.
birde şaka gibi geri dönüyormuş! *
bu 5 sayfa entrylerimizin hali nolacak ondan sonra!?
twitterda oyunculuğu bırakmaktan vazgeçtiği haberlerini duyuyorum, umarım yanlıştır. bırakmış olsun lütfen bıraksın... bırak!
türk dizi ve filimleri için olumlu olacak karardır.
not:oyunculuğu sıfırdı. güzellik bir yere kadar götürür insanı. son zamanlarda sinem kobalın çirkinleştiğini düşünüyorum. kıza nişanlanmak yaramadı.
Yüzlerimizi güldüren hadisedir. Gidip evinin kadını olsun, arda'nın paralarını yesin. O da kurtulsun; biz de.
hayırlara vesile olsun efendim.
arda turanın yılda 4 milyon lira kazandığını düşürsek. ve daha öncesinde biriktirmiş olduğu nakit ve gayrimenkul ile sinem bacımızı gayet çatır çatır besleyebilecek olması onu evinin kadını çocuklarının anası yapmaya yetmiştir. o yolda ilerliyordur kendileri.

(bkz: sinem bacı)
oyunculuğu bırakıp başka bir şeyi tutmuş olması ihtimaldir. * *
Türk Sineması ve hollywoodun büyük kaybıdır.
şükürler olsun allammm diye ağlamaya kalkıştığım olay.
Arda Turan' ın Sinem Kobal 'ı artık evinin kadını, çocuklarının anası yapacağının göstergesidir.

Mini Ardalar, mini Sinemler görmek yakındır.
nihayet gerçeği görebiliyorlar.
(bkz: hangi oyunculuk)