bugün

-hocam camı açabilirmiyiz
+ne var evladım ne oldu?
-sanki biraz havasız kaldı burası.
+dikkatini dağıtmasana arkadaşlarının evladım.
-hocam bir arka tarafa gelirseniz.
-burda sadece dikkat değil komple dağıldık
-bir gaz maskesi verin bari.
-bir de şu arkadaş tuvalete gitsin
-bende gideyim midem bulandı.
sınav stresinin osuruk kokusuyla birlikle tüm sınıfa yayılması durumudur ki; manen çok rahatlatıcıdır.
(bkz: tuvalette çalışıp sınavda sıçmak)
enterasan diyaloglara yol açabilir.

-zortin! zort!

-oha ya hocam,atın şu lavuğu ya !

-kim yaptı lan bu iğrenç şeyi

-ben yaptım hocam

-afferin.delikanlı çocukmuşsun

-teveccühünüz hocam

-şimdi herkes çıksın bi tek sen kal

-ama hocam..

-dağalın lan.skmim belanızı.
kimya dersinde yapılırsa kıçına çakmak tutularak kimyasal reaksiyona çevrilerek 100 tam puan alınmasına neden olabilir.
sınav soruları karşısında sıçacağını anlayan yurdum insanının ön eylemi...
rakiplerini saf dışı bırakmanın en etkili yöntemidir. sessiz ve derinden...
herkesin sınavının b.k olmasına sebep olacak eylemdir lakin rakipler oyun dışı kalır.
sınavda şıçmaktan hallice olan eylem.
mükemmel bir olaydır. hatta bunun abartısını gerçekleştirmiş biri olarak kısaca anımı yazayım.
yer zeytinburnu anadolu dış ticaret meslek lisesi. 2.sınıf ingilizce yazılısı sırasında öndeki arkadaşın sessiz ve derinden osurması ile arka sıra dağılmıştır. koku öylesine yoğundur ki arka sıra sınavı bırakıp nefes almaya çalışmaktadır. tam bu sırada brian ın da osurası gelir. ama amaç rahatlamak değil, duruma isyan etmektir. vücut kasılır, gaz bütün şiddetle anüsten salınır. sesin şiddeti; yalnızca sınıf ve bayan ingilizce öğretmeninin değil, bahçeyi süpüren hademenin duyacağı düzeydedir. olayı normal karşılayan brian hiçbirşey olmamış gibi yazılısına devam eder ama herkes edemez.****
hocanın osurtmasındansa bağırsaklarımın osurtmasını tercih ederim... ama bu işi iğrenç ötesi bir taktiğe çeviren insalar maalesef bizim bölümde vardı. vardı ama asistandan öyle bir gol yedilerki bir daha osurdukları görülemedi. hatun sınava gaz maskesiyle geldi...
hoş bir aktivitedir. rahatlatır ve konsantrasyonu arttırır.