bugün

kritik bir sınavda ajitasyon çekerek, öğretmenin duygularını sömüren öğrencidir. o da yapmak istemez, ama şartlar bunu gerektirmiştir. şöyledir notu:

not: hocam 45 almam gerekiyor, alabileceğimi sanmıyorum, annem çok hastaydı, artık yardım etmenizi bekliyorum. aslında ben bu iyiliği hak etmiyorum hocam; fakat büyüklük sizde kalsın.
lise de din dersi sınavlarında sınav kağıdının üstüne not düşerdik "Bismillahirrahmanirrahim" diye, din hocası saolsun kanaatini iyi kullanırdı, ey gidi salman hocam hey.
zor bir sınavda içindeki kini kusma amacıyla yazılan yazılardır.

not:hocam bunlar ne biçim soru ya.eminim ki şu an birçok arkadaş size içinden piç diyor.ben demiyorum ama.
taşaklı öğrencidir.

şahsen ben yapamadım koskoca 4 senelik liseede. bizim okulda hiç duymadım ama yapana her zaman saygı duydum, tebrik ettim.

tek yapabildiğim sözlükten nickime güvenerek atıp tutmak hocaların arkasından.

(bkz: manisa anadolu ogretmen lisesi/#4019828)

(bkz: rezillik lan)
not: 0 alacağımı biliyorum ama elimden bu kadarı geldi.

sonuç? 0.*
not: hocam 3. soruyu yapamadım ama saçmalayıp da sizi okurken yormak istemedim. kamuoyuna saygıyla duyurulur, iyi günler bol güneşler.*
bazen arkadaşına yardımcı olmak için onun sorularının cevaplarını da kendi kağıdına yazan ve bu kopyayı kamufle etme yöntemi olarak da öğretmene not düşmeyi tercih eden öğrencidir. * *
benim de aralarında bulunduğum, kendine güvenen öğrenci tipidir. şahsen not dilenme gibi bir istek dışı zevkine düşmüşümdür.

hocanın notu: iyi şanslar : ) *
benim not: size de okurken iyi şanslar hocam. merak ediyorum da 2 günde o kadar kağıdı nasıl okuyacaksınız?

2 gün sonra sonuçlar açıklanır. yanlışlık var mı diye hoca kağıtlarımızı bir dağıtır.

benim notumun altında yeni bir not:

"işte böyle."
bir sözlük yazarıysa;

"edit:..." ibaresini kullanma ihtimali vardır.

(bkz: sözlüğün yan etkileri)
kaybedecek bir şeyi olmayan öğrencidir. not adı altında allah ne verdiyse yorumunu, düşüncelerini yazar.
yapmış bir öğrenci olarak işe yaradığını söyleyebilirim, birşey kaybetmezsiniz ulen nolcak alttan almaktan iyidir.

not: hocam vizem 38 finalden 58 alırsam 3.kez aldığım bu dersi geçiyorum saygılarımla.

alınan not: 60*
not: zaten sınıfta kaldım ulan.senin ananı avradını soyunu sopunu... (gider)
not bidahakine görmiyeyim böyle rezillik, sizi de öldürürüm hocam,kendimi de.
not: hocam akşamları ailemi geçindirmek için gazinoda buzlu badem satıyorum, dün gece uykusuz kaldığım için çalışamadım. 40 almam gerekiyor, lütfen içinizden geleni yapın.
okulun uzamasın gündemde olduğu sınav haftasında yapılabilecek olası eylemlerden sadece biri.
not: siz bu satırları okurken, ben bu dersten kalmış olacağım.
"blöfünü gördüm, rest"
60 a razıyım, 70 süper olur, ama eğer 40 ın altında verirseniz kulaklarınızı çınlatırım hocam, saygılar ve hürmetler...
derslere yıllardır aynı not defterleriyle gelip,virgülüne kadar aynı şeyleri yazdırıyorsa ve sorduğunuz her farklı soru için * yüzünüze bakıp ne olduğunuzu anlayamadan saçmasapan laf kalabalıklarıyla sizi bastıran bir edebiyat hocanız olduysa *sınav kağıdının sonunda yazan ''başarılar''sözcüğünün altına ''bu zorlu sınav için size de başarılar hocam''kelimesinin yazılması
okulu bitirmek için her yolu deneyen, denemekten cekinmeyen ogrencidir.. okulu bitirmek için onunuzde son engel olarak bütünlemeler var ise yapılması mubahtır..

(bkz: bi arkadas anlattı)
(bkz: valla lan ben degil bi arkadas)
göte alabildiğine giren sınavın kağıdının altında gülen yüz vardı. ben ve benim gibi düşünen birkaç kişi o gülen yüzü ağlayan yüz yaptık. tam hatırlamıyorum ama galiba yanına $&^#¼¾{&']# tarzında işaretler de ekleyen oldu.
salak! birebir kopya çektin, sesimi çıkarmadım. bari kendi kağıdına kendi adını yaz!!! *
çoğu zaman final ve bütünleme sınavlarında görülen durum.
çok afedersiniz sınavda g*te geldiyseniz bunu yapmak kaçınılmaz olur bazen.
unutmayalım ki; bu öğüren'cinin düştüğü notcuğun üstüne, sonunda hocanın sınav kağıdının üstüne düşeceği notun gölgesi vuracaktır.o yüzden, sakin olmak ve fazla toz kaldırmadan sınav mahalini terk etmek lazımdır. artık, önümüzdeki sınavlara bakciiiz...
"adammısın ulan sen"