bugün

hariksa bir insan ve harika bir hoca.
önemli yerleri en az 3 4 kere tekrar ediyor oluşuna bayılıyorum. bilmiyorum kendisi bilerek mi yapıyor bilmeyerek mi fakat, önemli yerleri, bi anlık dalgınlığınıza gelip anlamama ihtimaliniz yüiyorumksek olan yerleri tekrar söyleye söyleye öğretir.
öğrenciyle ilişkisi de harikadır. ders anlatıyorken soru sormak için el kaldırdığınızda size söz verirken tam o anda öyle bir bakışı vardır ki, sizi teşvik eder soru sormaya adeta. hani bazıları vardır, lan puff salak mısın almanıon mu tarıznda bakar. bu öyle değil. anlatılmaz yaşanır.
her neyse, harika bir insan, harika bir hocadır.
edit: lan kız olsam varya... o derece bi adamdır bu ya. inanmıyosan gel bak bi dinle dersini. ben böylesini görmedim arkadaş. hocam bilkentten hiç ayrılmayın siz.
(bkz: respect)
edit2: eğer imkanım olsa, elektronikteki bütün derslerimi kendinden almak istediğim hocadır. o derecedir.
kendisi, anladığım kadarıyla bilkent üniversitesi içerisinde verilecek olan "Distinguished Teaching Award" ödülü için, elektrik elektronik mühendisliğinin, öğrenciler tarafından seçilmiş adayıdır. sonuna kadar hak eder.