bugün

atatürk gibi adamdır, politikacıdır. hey maşallah yiğidim benim...
17 yaşında bir kız ile cinsel ilişkiye girdiği iddia edilen italya başbakanı.
72 yaşındayken, 17 yaşında bir kızla cinsel ilişkiye girdiğini söylerler...demek ki biraz da sapık falan bir adam olmalıdır.
'yaş yetmiş iş bitmiş' gibi bir tabuyu yıkan insan.
italya'da halkı sokağa döken güzel insan. adama laf ediyorlar aq italya'yı geneleve çevirdin diye. buradan berlusconi'ye sesleniyorum türkiye'de abuk giden her şeyin gel başına geç. başbakan ol, galatasaray'a başkan ol, trt'nin yönetimini devral bir şeyler yap berluscuğum bu halk senden faydalanmalı. hem gel villada skiştiricem seni villam var benim.

(bkz: ccc berlusconi reyiz ccc)
kizci,karici capkin italya basbakanidir.
italya daki neredeyse her karıya yüksek atlama yapma potansiyeli olan kişi.
kiz,kari olmadan rahat edemeyecek basbakan.
iyice bokunu çıkarmıştır karı-kız olayının.

halbuki ilk başlarda ne güzel sempatik gibiydi. bildiğin abazan çıktı.

http://www.habernet.net/images/haber/2224.jpg
bediuzzaman olarak anılan büyük insan. giriştiği hiçbir işte başarısızlığı yoktur, hümanisttir, iyilik meleğidir.

(bkz: bediuzzaman silvio berlusconi)
karı-kız davasına 3 bayan hakimin bakacak ve karar verecek olması ironiktir. denk mi gelmiş, yoksa bilinçli mi yapılmış bilmiyorum. ama ol italyan kadınları düne kadar sokaklarda "burası genelev değil" diye pankart açıp gösteri yapıyorlardı.

sonuç; arkadaştan kan alacaklar gibime geliyor.
libya'daki olaylar hakkında sert çıkıp;

avrupa birliği ve uluslararası topluluğun, libya'daki krizin sonuçları öngörülmesi zor bir iç savaşa dönüşmesini engellemek için her türlü çabayı göstermesi ve libya vatandaşlarının güvenliği ile ülke ve bölgenin bütünlüğü ve istikrarının korunmasını sağlayacak barışçıl bir çözümü desteklemesi gerektiği ve sivil halka uygulanan kabul edilemez şiddet karşısında endişe içinde olduğu ifade etmiştir. Helal olsun sana üstadımız, başbakanımız, önderimiz, hocamız..

vur vur inlesin, casini dinlesin!
müceddittir.
adına her gün protestolar düzenlenen,sevilmediği halde oy alanlardan biri.
http://www.milliyet.com.t...lusconi-ye-ic-camasiri/15
kadınlarla başı fena halde dertte olan, çapkın italyan başbakanı.
cemaatine, yaşam tarzına ve talebelerine (ben de talebeyim) yöneltilen suçlamalara/baskılara küçük bir şiir ile gereken cevabı vermiş kanaat önderi, lider, hoca, üstad.

"silvio rakibe koydu
eli şortuna soktu
(amerikalı) rakip malı görünce
korkudan ödü koptu
al bunu alamaz mısın, sen ne biçim delikanlısın

ibne hoca (usa) istedi
yargı silvio'yu yedi
ebenize soyleyin
silvio malı dikledi
al bunu alamaz mısın, sen ne biçim delikanlısın "

sanıyorum ekinler dize kadar melodisinden esinlenmiş. bir de fotoğraf iliştirmiş.
http://a5.sphotos.ak.fbcd...93935143_4926186_3806.jpg
2 yıl önce massimo tartaglia isimli şahsın çenesine fırlattığı heykelin ağzını dağıtması sonucunda ameliyata ihtiyaç duyan 74 yaşındaki, italya başbakanıdır. ameliyatı bugünlerde olmuştur. 6 nisan 2011 de reşit olmayan kızla ilişkiye girdiği gerekçesiyle çıkacağı mahkemeden önce yaptırmıştır.
ayrıca (bkz: dokunulmazlık zırhı)
nasıl yanar döner bir karakterde olduğunun tanımı tek bir fotograf karesi ile yapılabilecek italya lideri;
görsel

eee kimin panpası?

tencere kapak hesabı.

bir yanda recep tayyip riyakardoğan, diğer yanda silvio...

dün biri kaddafi'nin elini öpüyor, diğeri insan hakları ödülü alıyordu. n'oldunuz yahu?
bu adamla, 15 dk yalnız kalan bir kadın için, sklmese de skl di derler.
--spoiler--
Berlusconi'nin basına yansıyan rezaletlerinden sonra bir TV kanalı sokaktaki kadınlarla anket yapmış "Berlusconi ile yatmak ister misiniz?" diye. "Bir kez daha mı?" demiş büyük çoğunluk...
--spoiler--
güneydoğu asıllı italyandır. Kendisi şuan inter de sol açık oynamakta.
hakkındaki filmler kronolojik olarak şöyle:
1. L Unico Paese al Mondo (Dünyadaki Tek Ülke) 1994 italyan yapımı, dokuz ayrı yönetmen
2. Il Piu Migliore Del Mondo (Dünya'nın En iyisi) 2001 italyan yapımı, yönetmeni Aurelio Grimaldi
3. Citizen Berlusconi (Vatandaş Berlusconi) 2003 italyan yapımı, yönetmenleri Susan Grey ve Andrea Cairola
4. Sua Maesta Silvio Berlusconi (Silvio Berlusconi Hazretleri) 2004 italyan yapımı, yönetmeni Stephane Bentora
5. Quando Cera Silvio (Silvio Varken) 2005 italyan yapımı, yönetmenleri Beppe Cremagnani, Enrico Deaglio ve Ruben H.Oliva
6. Viva Zepotero! (Yaşasın Zepotero!) 2005 italyan yapımı, yönetmeni Sabina Guzzanti
7. Berlusconi, Affaire Mondadori (Berlusconi, Mondadori Yayınevi Meselesi) 2006 Fransız yapımı, yönetmeni Mosco Boucault
8. Bye Bye Berlusconi (Güle Güle Berlusconi) 2006 Alman yapımı, yönetmeni Jan Henrik Stahlberg
9. Il Caimano (Timsah / Berlusconi'yi Nasıl Bilirsiniz?) 2006 italyan yapımı, yönetmeni Nanni Moretti
10. Uccidete La Democrazia! Memorandum Sulle Elezione Di Aprile& (Demokrasiyi Öldürün! Nisan Seçimleri Notası) 2006 italyan yapımı, yönetmenleri Beppe Cremagnani, Enrico Deaglio ve Ruben H. Oliva
11. Shooting Silvio (Silvio'yu Vurmak) 2007 italyan yapımı, yönetmeni Berardo Carboni
12. Ho Ammazzato Berlusconi (Berlusconi'yi Geberttim) 2008 italyan yapımı, yönetmenleri Gianluca Rossi ve Paolo Giornetto
13. Le Dame e Il Cavaliere (Damlar ve Şövalye) 2009 italyan yapımı, yönetmeni Franco Fracassi
14. Videocracy. Basta Aprire (Videocracy. Açmak Yeterli) 2009 isveç yapımı, yönetmeni Erik Gandini
15. Draquila. italia Che Trema (Draquila. Titreyen italya) 2010 italyan yapımı, yönetmeni Sabina Guzzanti
16. Silvio Forever (Ebediyen Silvio) 2011 italyan yapımı, yönetmenleri Roberto Faenza ve Filippo Macelloni
17. Bunga Binga Presidente (Bunga Bunga Başkanı) 2011 italyan yapımı, yönetmenleri Andy Casanova ve Silvio Bandinelli
italyan tayyibi.
biyografisi için: http://hippikiz.com/azgin...-nuri-basladi/berlusconi/
not: resmin üzerine tıklayıp büyültün.