bugün

kandiran sozluk hedesi, silinmis tamam ve fakat o tarihler ne oyle kendimden supe ettim 1 ocak 1970'de bir sabah uyanmisimda yazmisim gibi hissediyorum her gordugumde. lutfen bir uslubu var ama, silinmis olabilirler fakat tarihlerle oynamayiniz sayin uludağ sözlük moderasyonu. * * *

edit:duzeldi anlamadim ben fakat aferim. *
yenilenmiş.. artık 25'şer halde sayfalanıyor ve son silinen entry en üstte geliyor..
çoğunun silinme nedeni çift yollamamdan ya da smiley kullanmamdan kaynaklanıyor.**
silinen entry'i saniyesinde canlandır diyerekten yollarsınız hala onay bekler.
ardından bi tane daha silinir (haksız yere -neyse-) onu da saniyesinde canlandır diyerek yollarsınız ama bir türlü canlanmaz.
Son silinmiş entry'm ile sözlükteki 1.978.643 entrynin daha silinmesi gerektiğini bu gece bana göstermiş olan bölümdür.

(bkz: teşekkürler türkiye)
beni derinden yaralar. neredeyse hergün bir tane oluyor.
(bkz: #9249952)
ayrıca : görsel
(bkz: fakemiyim/#9379040)*
moderatörün keyfiyetle gazabına uğradığımı düşündüğüm an itibariyle beşincisini yaşadığım.193 entry içerisinde en çok oylanıp beğenilmesi ,özel mesajlar alınmasının birşey ifade etmediği durumdur.
(bkz: bir örümceğin anıları)
insanı çileden çıkaran bir durum. hayır yani burak' a kazma dedim diye neden siliniyor ki entrym. galatasaraylı bir moderatörle karşılaşmış olma ihtimalimde yüksek tabi.
bir daha canlandırmaya çalışmayacağım entrylerimdir.

ha mümkünse direkt yok et onu ay balam.
(bkz: evlat acısı)
Çoğunluğunu silinmesine anlam veremediğim entrylerdir.
milletin anasına direk küfür edilirse silinmesi doğal entirilerdir.
her gün sayısı biraz daha artan entrylerdir. o kadar da dikkat ediyorum ama nafile.
30.01.2018 18:48 tarihinde bir entry'm formata aykırı olduğu için silinmiş. Evet doğrudur gözümden kaçmış ve aynı gün düzeltme yapıp canlandır dedim. 2 ay olacak hala onay bekliyor. Kendim silip tekrar girseydim daha hızlı yayınlanırdı. Şu sözlükle azıcık ilgilenin diyeceğim de herkes moderasyona sallıyor yazıktır. Ya da yazık değildir ilgilenin şu sözlükle evet.
uludağ sözlük tarihimde en doğru en haklı olduğum entrym silinmiş of bu sözlüğe bir fazlayım, sözlük haketmiyor beni
güncel Önemli Başlıklar