bugün

1993'te insanlığa tepki olarak doğmuştur. çıldırasıya halay çekmesiyle tanınır. çoğunlukla çiğ köfte ve köfte dürümle beslenir.
onuncu nesil yazar.
her türlü boku yanında iki kişiyle birlikte yiyen onuncu nesil yazardır. ayrıca annesinin adı beyazdır.
Annesinin adinin desifre edilmesiyle sok olan yazar.
böyle bir arkadaşa sahipseniz evinizde yiyecek bir şeyin kalması söz konusu dahi olamaz.
tanıdık geldi biyerden.
kızınca; görsel
Kimseyi etkileme gibi bi cabasi olmayan yazar.
Bazi yazarlarin ego hismina ugramis yazar. Yalan soylemeyi de hic sevmez.
şişman olduğunu kabul eden yazar. (bkz: ayy ben yerim yhaass)
bu aralar ders çalışmayı askıya almış olan yazar. (bkz: ıylı yıpmısını ırıspı)
lys sınavı çıkışında beraber halay çekeceğimiz yazar.
kezbanlığın kitabını yazmış yazar. net.
Bugun dogum gunu olan yazar kardes dost. Iyi ki dogmus.
(#21116390) yalandır.
hayatımda ki her şeyden üstün olan kişiler arasında olan yazardır. sevdiği biri için her şeyi yapabilir ama nefretini kazanan insan ağzıyla kuş tutsa da kendisine yaranamaz. çok seviyorum seni sayın yazar.
öylesine bir yazar. 10.nesil.
Facebooktaki durumumu begenirmisin kisilerinin sozlukteki yazar halidir. Yazdik kanka nick altina ehe.
hosgelmis bir yazar. silimcinim mutlu musun gel dedin geldik nickaltına.
(bkz: sen gelme ulan ayı)
bir gün beni kalpten götürecek yazardır. her türlü haltı yer , sonra 'ölüyorum anlasana ühühüh' diye kapıma gelir. hayır kovsam vicdanım el vermeyecek, kovmasam bütçem beni yerle bir edecek. iliğimi kemiğimi kuruttun, kahsktrgt burdan. *
Bu siralar ayni kaderi paylastigimiz yazar. Cok az bir sey subyanci cokca kezo. Seviyorum kiz seni.
Iki insanin kaderi en fazla ne kadar ortak olabilirse o kadar ortak oldugum yazar.
Langirt masasina kafa atan yazardir. Valla lan ciddi ciddi kafa atti. Beyin kanamasi gecirecek sandim.
Bana bir numara vererek kafayi yememe neden olan yazar. Lan hayvan buldun verdin tamam da ben twet atmadigi zaman uyudugunu dusunuyodum simdi whatsappta online oldugunu gorunce deliriyorum. Hic iyi olmadi bu. ayrıca bugün de benimle beraber lise çıkışlarında sürüneceksin seni seviyorum by.