bugün

işaret ve orta parmağınızın arasını açın.
paketi götünüze sokun bir ömürlük nikotin ihtiyacınızı oral değil anal yoldan karşılayın.
(bkz: göt korkusu efenim)

edit: nikotin bandı kullanın efenim. günde iki paket sigara içen biri en büyük boy nikotin bandını taktığında deri yoluyla 24 saat boyunca aldığı nikotin miktarı 1 çöp sigaradan damıtılan nikotin miktarı ile aynıdır. aynı nikotin miktarın enjektörle bir atın damarına enjekte ettiğinizde yarım saat sonra devrilmektedir ** .

yani hem nikotin bandı takıp hem de sigara içtiğinizde kalp krizi geçirme riskiniz %90'lı sayılara ulaşmaktadır.

şimdi götünüz yiyorsa nikotin bandı takıp öyle için efenim.

not: 16 ayı devirdim. 2 sene sonra Rio'ya gidecem biriktirdiğim parayla :D
hiç başlamamak.
sigara bırakılmaz ara verilir. ama iraden varsa bırakırsın her türlü. millet uyuşturucuyu bırakıyor sigara ne ki? bırakmanın bir amacı varsa daha kolay olur. ne bileyim sevdiğin insan için bırakırsın falan. he sen yol soruyorsan kusura bakma ben buraların yabancısıyım başkasına sor. farklı sigara içmek, azaltmak falan ne bileyim bunlar çözüm değildir. pazartesi diyete başlamak gibi, bırakmak istersen bırakırsın ne yolu yahu ?
iradeiradeirade.
böyle bir yol yoktur.
1 hafta boyu samsun içerek sigaradan tiksinmeyi sağlamaktır.
öncelikle sigarayı bırakmanın yollarını aramayın. daha çok bağımlı olursunuz.
yatmadan önce varsa komidin üstüne 1 küllük dolusu sıgara izmariti koyun
sabah uyandığınızda o ağır izmarit kokusunu hissettikten sonra bir daha içip içmeyeceğinize karar verin.
bırakmayın, azaltın. günde üç daldan fazla içmeyin.
Bırakmaya karar verdiğinizde slim sigara için. Geçiş süreci gibi düşünün bunu. Sonrasında normal sigaralar ağır gelmeye başlayacak. Slim en azından daha az zifir ve karbonmonoksit içeriyor. Slimden sonra bırakmanız kolaylaşacaktır.
Öncelikle, sigarayı kendinize ödül olarak görmekten vazgeçin.
"şunu şunu yaptım, bi sigarayı hak ettim"
"yemeği yedim sigara icmeli"
Vs. Vs. Vs.
Örneği o kadar çok ki, yazmaya usendim.
tam olarak gerçekten inanarak ve isteyerek "şuandan itibaren sigara içmiyorum lan" deme cesareti ve sözünün arkasında durma basireti gösterebilmek.
stabilize yol ağıdır. karayolları genel müdürlüğü de dahil hiç bir yol haritasında kaydı bulunmamaktadır. ancak masallarda adı zikredilen bu yollardan geçenlerin efsanevi varlıklar olduğuna inanılır.